Kanibalit rus i ulet denimi per arsye urie.

Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Kanibalit rus i ulet denimi per arsye urie.

Postby ksanthi » 11 Nov 2009, 16:31

Kanibalit rus i cili vrau dhe hengri pak nga pak pjeset e trupit te te jemes i ulen denimin per arsye se nuk shkoi deri ne vrasje se e zgjodhi por sepse kish uri.Sergei Gavrilov pranoi se perdorte pjese te trupit te se jemes per te pregatitur supe dhe makarona per shume jave.
Nuk me pelqeu shume -tha ai sepse kishte shume dhjam.27 vjecari pranoi se e vrau te jemen 55 vjecare sepse nuk kish pranuar ti jepte pensionin.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

Return to Shoqeria jone virtuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron