Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Kanibalit rus i ulet denimi per arsye urie.
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 609
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Kanibalit rus i ulet denimi per arsye urie., Posted 11 Nëntor 2009, 16:31
Kanibalit rus i cili vrau dhe hengri pak nga pak pjeset e trupit te te jemes i ulen denimin per arsye se nuk shkoi deri ne vrasje se e zgjodhi por sepse kish uri.Sergei Gavrilov pranoi se perdorte pjese te trupit te se jemes per te pregatitur supe dhe makarona per shume jave.
Nuk me pelqeu shume -tha ai sepse kishte shume dhjam.27 vjecari pranoi se e vrau te jemen 55 vjecare sepse nuk kish pranuar ti jepte pensionin.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 09:24
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari