Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Binjake, por me baballare te ndryshem
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4530
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Binjake, por me baballare te ndryshem, Posted 19 Maj 2009, 23:28
Binjake, por me baballare te ndryshem


Imazh

Dukej e pamundur, por ja qe ndodh. Nje cift nga Teksasi ka mbetur me goje hapur nga analizat e ADN-se se femijeve te tyre, ndersa burri ka zbuluar pervec te tjerave edhe tradhetine e te shoqes.

Dy vellezer binjake zbuluan se nuk kane te njejtin baba.

E ema, pas te shoqit, kishte kryer marredhenie seksuale pak ore me vone dhe me te dashurin.

Pasi ishte fekonduar veza e pare, ndodhi edhe fekondimi i te dytes qe permbante genet e te dashurit te gruas.

Megjithate burri deklaroi se nuk do ta ndante te shoqen dhe do ta rriste femijen sikur te ishte i tija.
E.DiamonD me Tuesday, 19 May 2009
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Binjake, por me baballare te ndryshem, Posted 19 Maj 2009, 23:34
nje rast nje ne 6 miliard te popullsise boterore mendoj,megjithate biologjikisht eshte cdo gje e mundur.
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4530
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Binjake, por me baballare te ndryshem, Posted 20 Maj 2009, 19:57
Me pelqen kur shkenca vehet ne dobi te njerezimit sikurse ky rast kaq interesant, ku veshtire te fshihet hilja, tradhtia e gruas para burrit me femijen e zbuluar jo me te njejtin burre.
Mjere kush niset te beji filma te tilla sepse ka shkenca qe gjinden. Por ky burre qe pranon te mbaji edhe femijen tjeter eshte i vecante sepse shqiptari ne pergjithesi nuk e pranon nje gjest te tille.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 20 Shtator 2020, 18:46
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari