Ketu do gjeni ate qe njeriu krijoj me inteligjencen e tij se si te mbijetoje mbi planetin toke. Shkencat ndihme per jeten mbi toke.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Tre kafe në ditë zvogëlojnë rrezikun për t‘u sëmurë nga diab
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
He pra se dikush ta kishte rekomandu me shku me u pa neper plaka, ca koicidencet e? :-)

Un per vedi se pi kafen hic, ne shqipni kur me pysin si e don kafen, vehem gjithmon ne siklet, se duhet me i than "se pi". Manej vjen pytja "pseeeee?" Ufffff

"S'me pihet"
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Eh, plakave ju kan ra trut n'qaf. Po ju duket vedja si me i pas 20 vjet e mundohen me na e rrejt mendjen edhe ne.
Por edhe per ty e kam nji zgjidhje persa i perket kafes n'Shqipni. Duhesh me e dit se te ne marojn nierzit per pak sekrete qe s'ia perserisin kujt. Kur t'shkosh her t'jeter, shpik naj problem me shnetin, bane pak t'madhe dhe dramatike, se kshtu t'rrijn edhe gadi. Thuju psh se prej kafes ke pas problem me melçi qe ta kalu n'veshka e ma von ta ka dhan n'shpretk. Mos u ban merak se s'marrin vesh hiç edhe pse bajn sikur dijn se te ne jena te tan mjek.
Kshtu qe kan me t'lan rehat dhe ke me e pa se per gjys oret ka me e dit krejt lagjja. Lene qe masandej ke me pas drejt me ju lyp gjithçâ se ke me ju dhimt. E mos ki frik se s'hyn n'gjynah me ta, por po s'e bane hyn n'gjynah me vedi se s'kan me t'lan rahat :engjell
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Sa bukur po me mesoke ti. Qyqja tu i than njeriu tan ato gjana per shnetin, bahet me taman i smur. Me me nejt gati, se ju dhimem? shpulle:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 05 Shtator 2009, 19:37
Kristela shkroi:He pra se dikush ta kishte rekomandu me shku me u pa neper plaka, ca koicidencet e? :-)

Un per vedi se pi kafen hic, ne shqipni kur me pysin si e don kafen, vehem gjithmon ne siklet, se duhet me i than "se pi". Manej vjen pytja "pseeeee?" Ufffff

"S'me pihet"


ANI BRE KRISTELE?
PIJE NJI KAFE TURKE DHE TA SHIKOJ UNE FILXHANIN :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Pse din te shikosh filxhan ti?

Si the "Ani Bre"? Un s'jam prej Kosovet...jo se ka ndoj gja te keqe me ken prej Kosovet.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 05 Shtator 2009, 19:37
Kristela shkroi:Pse din te shikosh filxhan ti?

Si the "Ani Bre"? Un s'jam prej Kosovet...jo se ka ndoj gja te keqe me ken prej Kosovet.E DI QE SJE PREJ KOSOVET,POR ATY AFER JE.
Kalo fusha kalo koder hec ta marsha nuse nshkoder.
A di me pa filxhan? Po ti pije nji kafe moj burrnesh edhe ktheje filxhanin pastaj kena me ta xhet fallxhoren n'fund te botes.
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 27 Janar 2021, 19:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari