Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
T-Shirt Proletare
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
T-Shirt Proletare, Posted 01 Korrik 2009, 17:40
Sapo kam porositur nje t-shirt apo xhup me mange te shkurta me stampen e Proletari.Com.

Si ju duket a ju pelqen apo jo?
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: T-Shirt Proletare, Posted 01 Korrik 2009, 18:13
E bukur eshte, i pershtatet femrave , meshkujve gjithashtu.
Cke ndermend te besh me to?
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: T-Shirt Proletare, Posted 01 Korrik 2009, 19:12
ksanthi shkroi:E bukur eshte, i pershtatet femrave , meshkujve gjithashtu.
Cke ndermend te besh me to?

Me erdhi nje oferte nga nje kompani dhe bera nje prove, ishte gradis por mu desh te paguaja posten, kur te ma sjellin ne shtepi do e shoh se cfare materialit eshte dhe a eshte ashtu sic del ne foto dhe nqs ju pelqen edhe juve atehere do shoh a mund te bej te tjera si kjo por posta kushton nja 4euro dhe se di cmimin qe do me vejne sepse kishte lloj lloj ngjyrash po kishin cmime te ndryshme.
Por per vehte e mora 1 se ishte gradis ne oferte.
Ne qofte se do te kete kerkesa, pse jo, kush deshiron do mundohem tja plotesoj deshiren.

Pse me pyete?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
T-Shirt Proletare, Posted 01 Korrik 2009, 19:16
Separi me pelqen shume fanela e bardhe per te dy gjinite kombinon dhe sfondi apo ngjyra e bardhe eshte e pershtashme per veren. Stema e sitit Proletari eshte nje nga idet nga me te bukur qe une kam ndegjuar.
Une do ti jepja kete permbajtje te shtampes ne nje sfond te bardhe si ma merre mendja:

Proletari. com eshte simbol i gjithe asaj pjese gjigande qe prodhojne te mira materiale e rruzullit tokesor dhe nuk posedojne pasuri. Pasuria e tyre jane dy ''vegla'':

- Botekuptimin perparimtar jo te tipit marksist-leninist.
Dashuria per drejtesi, per liri,per pagese te drejte, per kushte dhe nje jete te lire. Si dhe Shkaterrimin e Oligarkive te kuqe dhe te zeza apo edhe ''blu'' qe kane degjeneruar sistemet politike-ekonomike, filozofike-etike, ushtarake-bankare.......

- Muskla si mjet pune dhe mbijeteset

Kjo fanele eshte nje veshje qe permban Mesazhin e Njeriut qe don te nderroji Boten e Oligarkive te gjitha ngjyrave, poltike, ushtarake, bankare, artistike, filozofike e fetare ne favor te popujve qe po vujane per cdo dite prej oligarkeve satane, pandjenja minimale njerzore, qe pasurojne ligjet dhe filozofite dhe artin sesi te shtypet me shume popujt, sesi t'u merret liria e jetes ne emer te shoqerise ''konsumiste'' apo jetes se shthurur pornografike., me synim qe t'i carmatose popujt nga vemendja bazale e Betejes per Nje bote tjeter ne te mire vetem te Proletarve, te popujve larg dhe duke injoruar filozofine e klasikeve te marksizem - leninizmit. Pasi ky sistem djallezor krijoi Oligarkine tjeter ne bote ate te kuqe qe vetem ka vra me miliona e milona vret cdo vit.

Te lumte I Ameshuar per idene tende te mrekullueshme.
Uriem!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2022, 18:41
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari