Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Kam nje pyetje.
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 10:29
Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 13:39
ksanthi shkroi:Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.Eshte nje dritare duralumin dopjo xham , prodhim polak
sherben per ajrosje te sitit perballe lulishtes virtuale !
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 13:45
ksanthi shkroi:Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.


Me siguri duhet ta ket kompjuteri jot fajin, se mu nuk me ndodh kjo gja.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 18:49
Kristela shkroi:
ksanthi shkroi:Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.


Me siguri duhet ta ket kompjuteri jot fajin, se mu nuk me ndodh kjo gja.
Kristela me del ne fund te faqes vetem ketu jo ne sitet e tjera dhe shkruan link popularity tool , nuk e di cfare eshte .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 18:51
Jackass shkroi:
ksanthi shkroi:Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.Eshte nje dritare duralumin dopjo xham , prodhim polak
sherben per ajrosje te sitit perballe lulishtes virtuale !
eshte dritare me dru qe te ajroset ambienti me mire
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 19:40
Edhe mua me del ajo... :roll:
Mos eshte ndonje opsion i ri te forumit :lepirse:
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kam nje pyetje., Posted 30 Prill 2009, 22:07
ksanthi shkroi:
Kristela shkroi:
ksanthi shkroi:Kur postoj me del nje dritare e vogel ne krah te majte te ekranit , ceshte ajo dhe perse sherben?Me respekt.


Me siguri duhet ta ket kompjuteri jot fajin, se mu nuk me ndodh kjo gja.
Kristela me del ne fund te faqes vetem ketu jo ne sitet e tjera dhe shkruan link popularity tool , nuk e di cfare eshte .

Pershendetje Ksanti
Mos u shqeteso sepse eshte nje opsion i google per motoret e kerkimit qe e kam aktivizuar une dhe rrin ne fund te faqes jo ne fillim dhe eshte ne cdo faqe eshte kur kerkon nje link dhe do ta shohesh sa eshte i populluar ai eshte thjesht nje tool(vegel) qe permireson sitin, ose te pakten keshtu thote google :mandi:
Eshte me shume per ata qe mirren nje cike me keto gjera
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kam nje pyetje., Posted 13 Maj 2009, 18:25
Ok i amshuar , flm per pergjigjen.

Me respekt.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 04:11
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari