Faqe 4 prej 4

Re: A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 23:18
nga Labeat
Une jam pro per nje staf sepse shoh tek tuk ndonje qe ka nevoje qe ti rrije dikush mbi koke.
Megjithate mendoj se ne pergjithesi I-AMESHUAR akoma arrin ta mbaj vete proletarin pasi dhe anetaret e tjere jane te edukuar dhe skan nevoje per ti moderuar.
Ama stafi eshte pjese e nje siti si puna e nje firme qe po spati dikush qe te kryeje punet administratuese smund ti shkojne pune vaj.
Kaq kisha una

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari