Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 1 prej 4 · 1, 2, 3, 4
A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Atehere do deshiroja qe te merja mendimet e anetareve persa i perket rritjes se postimeve qe dita dites siti proletari po rritet ne numrin e postimeve dhe anetareve dhe nevojshmeria e nje stafi duket prezente.

Pyetja ime qe i drejtohet anetareve eshte se a deshironi te krijojme nje staf moderatoresh si fillim 2 moderatore dhe po ashtu do deshiroja qe kandidatet te dalin nga ju.

Pra me pak fjale deshiroj nga ju te jepni mendimin tuaj dhe te propozoni ate qe ju mendoni se eshte me i vlefshem per proletarin.

Pres mendmimet tuaja.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah
Me duket propozim i mrekullueshem, ku proletaret te jene jo vetem shfletues dhe debatues, por prej tyre te zgjidhen tashme ne nje pozicion ku menazhon aktivitetin e sitit tone www.Proletari.com, ku me te drejte I Ameshuari konstaton se lenda esht shumuar ne site dhe natyrisht qe duhet tashme te drejtohet per te pasuruar apo sistemuar e tjera.
Une mendoj qe pjesmarresi e sitit te bashkohen dhe te jene konstruktiv ne zgjedhjen racionale, si ma te miren e personit. Sepse rendesia e cilesise ben te funksionoje rregullisht dhe harmonik siti.
shpresoj te dalin me te miret apo si i thone edhe me te lirshmit.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Jo nuk mendoj qe Proletari ka akoma nevoje per staf, pasi temat nuk jane shume dhe anetaret gjithashtu... gjithsesi mbetet vendimi i Adminit per favorizimin e disave :engjell
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
O plako them dhe mendoj se nuk ke nevoje per staf....degjo mua do gjesh belane .
Nuk edi ti se shqiptaret duhet te ulen te gjithe ne vendin e pare ne autobuz ??

Propozoj...!!!

TE BEHEMI TE GJITHE ANETARE TE STAFIT.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 44
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Ka ligj po ka edhe Maliq ...
Cdo sit ka nevoje per staf .Gjithshka ka kohen e vet !

Ja une kur zgjohem nga gjumi shkoj ke parukierja ,shkoj ke salloni qe me pret goca te me rregulloje thonjte ,bej edhe nje masazh se me jane mpire muskujt nga gjumi i nates dhe ne mes te dhomes se gjumit me pret kostumi Versace per t'a veshur se do shkoj ne pune ke ZemerShqiptare te jap lajmet,te bej parade mode ,te flas per veten time dhe ti habis te gjithe me thjeshtesine dhe me bukurine time hyjnore .
Pasi dal nga puna qe bej ne ZemerShqiptare takohem me ministra e me kryeministra nga e gjithe bota.Pijme caj ,hame dreke dhe pasi shkoj ne shtepi me pret goca tjeter qe me ben pedicure se me jame lodh kembet duke qendru ne kembe gjithe diten ne zyren time te ZSh e neper dikastere .Nuk eshte e lehte te jesh staf i nje siti pasi eshte veshtire te perballosh edhe papparazzi qe te ndjekin ngado .

Henri nuk behet fjale me zene vendin e pare ne autobuz por kush do marre fshesen dhe te pastroje pasi ky eshte dallimi i vetem i te qenit staf dhe anetar i rregullt .

Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Nqs do krijohet stafi jam e mendimit mos te jene shume te rrepte, vetem nqs ka ofendime , mos te privilegjojne veten.
Mos be gabime te pafalshme te cilat do cojne ne falimentimin e dalngadalte te kesaj faqeje sic po ndodh me tjetrin qe ikem te gjithe sepse nuk na respektoi.


Nqs krijohet stafi jam e mendimit te votojne te gjithe antaret.


Me respekt Ksanthi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Ksanthi!
Sugjerimi qe ju nenvizoni per mos me qene njeriu i rrepte apo i ndyre nga fjalori apo ironik ne bashkebisedim me duket shume e rendesishem.
Demokracia ne vendosjen e nje stafi ne raport me madhesine e sitit esht nje gje e rralle dhe i mbetem asaj qe te zgjidhet nje stafe.
Ne zgjedhjen e stafit duhet pase parasysh sugjerimet e miqve si dhe te kalojne ne propozim emrat te nderuar miqe.
Mendoj qe te jene njerez qe te sjellin freski faqes duke qene prane saj.
Delni me emra.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Arla , summer dhe Laert sigurisht.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
katharine shkroi:Ka ligj po ka edhe Maliq ...
Cdo sit ka nevoje per staf .Gjithshka ka kohen e vet !

Ja une kur zgjohem nga gjumi shkoj ke parukierja ,shkoj ke salloni qe me pret goca te me rregulloje thonjte ,bej edhe nje masazh se me jane mpire muskujt nga gjumi i nates dhe ne mes te dhomes se gjumit me pret kostumi Versace per t'a veshur se do shkoj ne pune ke ZemerShqiptare te jap lajmet,te bej parade mode ,te flas per veten time dhe ti habis te gjithe me thjeshtesine dhe me bukurine time hyjnore .
Pasi dal nga puna qe bej ne ZemerShqiptare takohem me ministra e me kryeministra nga e gjithe bota.Pijme caj ,hame dreke dhe pasi shkoj ne shtepi me pret goca tjeter qe me ben pedicure se me jame lodh kembet duke qendru ne kembe gjithe diten ne zyren time te ZSh e neper dikastere .Nuk eshte e lehte te jesh staf i nje siti pasi eshte veshtire te perballosh edhe papparazzi qe te ndjekin ngado .

Henri nuk behet fjale me zene vendin e pare ne autobuz por kush do marre fshesen dhe te pastroje pasi ky eshte dallimi i vetem i te qenit staf dhe anetar i rregullt .


E kam then une qe je talent i pazbuluar po sme degjon njeri(shaka)

Tashi sic e ka formuluar shume bukur katharine mendoj qe te dalim me propozimet e anetareve te stafit. Une po pres kandidaturat nga ju
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
ksanthi shkroi:Nqs do krijohet stafi jam e mendimit mos te jene shume te rrepte, vetem nqs ka ofendime , mos te privilegjojne veten.
Mos be gabime te pafalshme te cilat do cojne ne falimentimin e dalngadalte te kesaj faqeje sic po ndodh me tjetrin qe ikem te gjithe sepse nuk na respektoi.


Nqs krijohet stafi jam e mendimit te votojne te gjithe antaret.


Me respekt Ksanthi.

Ksanthi per kete e hapa temen qe te marr mendimet e te gjitheve jo per sy e faqe por sepse mendoj vertet qe do jua le juve te zgjidhni stafin, sepse sdua qe askush te mendoje qe te besh pjese e stafit do te thote privilegj por perkundrazi do te thote ndihme duke punuar ne mirmbajtjen e nje siti qe ofron falas nje hapesire ku te gjithe kalojme kohen dhe ndihmojme njeri-tjetrin me mendimet tona.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 1 prej 4 · 1, 2, 3, 4
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 20:31
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari