Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 2 prej 4 · 1, 2, 3, 4
A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
ksanthi shkroi:Arla , summer dhe Laert sigurisht.

Tre kandidaturat e para u hodhen.

Pra per momentin jane 2vende per staf
Dhe nga Ksanthi jane prezantuar 3kandidate

Arla
Summer
Laert


Pres qe te japin te tyren te gjithe.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 25
Antarësuar: 30 Janar 2009, 19:24
Jam plotesisht dakort qe te kete staf e do propozoja Arlen dhe summer spell.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah
Une mendoj qe propozimin e kolektivit tone e merr administratori dhe e shqyrton per te zgjedhe vete stafin.
Sugjeroj qe zgjedhja dhe mandej perzgjedhja e stafit shume te reduktuar te behet nga pozicioni real, duke u bazuar nga:
- kontributi i deritanishem ne site,
- nga cilesia e ngrohte shoqerore me koleget ne site
- dhe kualiteti dinamik i lendes se hedhur ne kosheren e www.Proletari.com.

Mendoj qe administratori te kete ne konsiderate keto tri kritere.
Ne fund i sugjeroj administratorit qe personave te propozuar nga ne i zgjedhe vete sepse do te punoji me keta dhe tu caktoj sektoret e sitit me synim te jete:
- ne levizje me aktualitetin, te vere ne moto(levizje) mendimin e lire te bleteve tane,
- te menaxhojne harmonine e komunikimit ndermjet nesh-
- dhe te injektojne kualitet ne kulturen ne vecanti dhe ne teresi te sitit tone.

#Te mos lejohet asnji person qe:
- te fuse pyka
- te mbjelle kaos e percarje me ane temash
- dhe konfrontime direkt a indirekt ne mjedisin shoqeror tonin!

Mendoj se nuk kerkohet te behet nje mrekulli, te shpikin, por te japin ate kontribut te sinqerte aq sa munden.
Preferoj te ofroj parrullen: ''Me mire pak e per marak sesa shume e per lume.''
Ju lutemi vetem mirekuptim dhe jo tifozllek sepse lypet perkushtim dhe sinqeritet ne site!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Pse kam pershtypjen qe deri tani te gjitha shkojne vaj, asnje nuk shahet, zihet, ofendohet.I ameshuar mos eshte ende shpejt per staf?
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 25
Antarësuar: 30 Janar 2009, 19:24
Ksanthi, filozofia jote e stafit eshte moderator=polic, por a nuk eshte me mire qe staf te nenkuptoje pervec polici, ushtri dhe gjykate edhe punen per permiresimin e faqes nepemjet ideve ? Kjo eshte faqe e re e ka shume pune, keshtu qe kuptohet sa i ngarkuar eshte administratori, keshtu qe si te thuash 'nje dore ndihme' sdo ishte kurre dicka e tepert apo jo ?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Hyllin shkroi:Ksanthi, filozofia jote e stafit eshte moderator=polic, por a nuk eshte me mire qe staf te nenkuptoje pervec polici, ushtri dhe gjykate edhe punen per permiresimin e faqes nepemjet ideve ? Kjo eshte faqe e re e ka shume pune, keshtu qe kuptohet sa i ngarkuar eshte administratori, keshtu qe si te thuash 'nje dore ndihme' sdo ishte kurre dicka e tepert apo jo ?Hyllin me ke keqkuptuar , nuk shpreha asnje deshire per te pasur police ketu sepse une do jem e para qe do ti kundeshtoj , vdiq diktatura me xhaxhi dullen.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 25
Antarësuar: 30 Janar 2009, 19:24
Jo per polemike por kur the:
Pse kam pershtypjen qe deri tani te gjitha shkojne vaj, asnje nuk shahet, zihet, ofendohet.I ameshuar mos eshte ende shpejt per staf?

Le te nekuptohet se perderisa njeri spo ben ndonje gje te keqe, moderatori eshte i panevojshem.
Mendoj se do ishte mire sikur 2 moderatore te ndihmonin administratorin ne punen e tij. Disa njerez arrijne te bejne me mire nje pune, sesa nje njeri i vetem apo jo ?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Hyllin sepse kjo eshte e verteta , asnje nuk ofendohet dhe shahet, kur stafi te filloje fshesen do fillojne pakenaqesite dhe ashtu do kemi kontradita.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:flm
Duke lexuar mendimet e debatuesve sugjeroj qe te mos vehet ndonje stafe, mq.se fundi mund te jete prishaqejf.
Prandaj meqe nuk doli prej debatit tone, atehere merre autoritetin I Ameshuari te drejten per te shprehe mendimin e vet me nje vendim: Per ndonje apo hic.
Ne fund dua te propzoj, qe te provohet nje person per nje kohe prove. Nese ky apo kjo person paraqet sadopak problem ne aspektin harmonik atehere te largohet miqesisht sepse dizarmoni nuk duam. Kemi nevoje te kalojme nje cope kohe me shkembime mendimesh konstruktive.
Ndryshe terharrja apo zgjatja e kesaj teme sikur e venit, e zbehe seriozitetin.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Katharine spara e kuptoj shume ironine tende...katundin tone se kane prekur akoma flladet perendimore...ku flitet ktu per versace jo parukeri..ma rruajne etj... Edi si i thone knej nga katundi im....Kur ske pula mos bej shhhhshhshs kot.Keshtu eshte edhe puna e stafit...qe ne e kemi pare edhe ne faqet e tjera ku ti je ose ke qene anetare...qe me pak fjale...ose lere se nuk po e shkruaj fare se e kupton vete ti.....
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 2 prej 4 · 1, 2, 3, 4
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 04:21
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari