Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 4 prej 4 · 1, 2, 3, 4
A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 32
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 17:55
Une jam pro per nje staf sepse shoh tek tuk ndonje qe ka nevoje qe ti rrije dikush mbi koke.
Megjithate mendoj se ne pergjithesi I-AMESHUAR akoma arrin ta mbaj vete proletarin pasi dhe anetaret e tjere jane te edukuar dhe skan nevoje per ti moderuar.
Ama stafi eshte pjese e nje siti si puna e nje firme qe po spati dikush qe te kryeje punet administratuese smund ti shkojne pune vaj.
Kaq kisha una
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 4 prej 4 · 1, 2, 3, 4
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 19:16
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari