Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 3 prej 4 · 1, 2, 3, 4
A mendoni se ky sit ka nevoje te kete nje staf?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Te vetmin qe do zgjidhja ne ataf do ishte LAERT ( tani per tani) me sa shof jep shume per kete faqe dhe besoj se e meriton , mqs sic e thashe me lart nuk ka as zenje as ofendime besoj se mjafton , me vone shtojme dhe tjetrin , ky eshte mendimi im.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Akoma per kete po diskutoni?? :) :) :) E pika... kur admini spo pergj vete fusni hundet kot e me kot me 100 postime secili !! Jep kandidaturat aty dhe pike mos diskuto duhet, jo po sduhet etjr budalliqe te tjr 10 her secili !

to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:flm
UUUUUUUUUU Ksanthi!
Nje mije here faleminderit per propozimin ne staf!
Gjithkujt i pelqen kur e vleresojne koleget e sitit dhe jam perpjeke te mos luaje rolin e konfrontuesit apo te indoktrinuesit ne asnje rryme fetare apo politike a krahinore.
Mua me pelqen qe cdokush qe hyn ne site te ndjeje nje kenaqesi, le ta pije nje kafe(kuptohet prane kompjuterit) pa nerva dhe te iki i dermuar nga siti jone i deshperuar. Absolutisht jo! Dua qe bletet qe afrohen, kafe-piresit e sitit le te shprehin e te gjallerojne me idete e tyre ne qindra profile te jetes shoqerore, politike fetare duke mos prekur direkt apo indirekt bletet e sitit. Kafe duan por edhe nga nje luge caji me mjalte koleget e sitit.
Te dhurosh nje kendellje ne shpirt te cdokujt eshte me shume nje Fisnikeri, nje njerezi sepse cdokush goditet nga lemshi i streseve, qe i vertitet perreth......
Te iki ambientit te streseve dhe te perftoje strese esht nje cmenduri, nje marrezi qe nuk i falet sitit www.Proletari.com.
Jam i sigurte se cdokush pasqyron boten e vet edhe pse mundohet ndokush qe aty-aty te tregohet i tjetersuar per arsyet e veta. Pra njerezit jane me bindje fetare, krahinore, politike, artistike, filozofike te shumellojta dhe ky site duke mos qene monopol i askerkujt nga subjektet e shumellojta i mundeson qe te demostroji sipas stilit dhe kersherise tij ate cka zemra i thote.
Te jesh e sigurte si ti ashtu dhe miqe apo te panjohur nuk do te gjejne tek une debati fyese apo cinike me shije te pakendshme. Kush don konfrontim me mua gabon se nuk e pranoj, vetem e le te livadhise ne marrezine e vet.
Prandaj Ksanthi te falenderoj shume per vleresimin qe me ke be me propozim.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Ksanthi faleminderit per propozimin e dhene. Sa per staf une mendoj se nje admin i mire e kupton vet kur faqja ka nevoje per staf. Ketu ne rregullore ju eshte bere e qarte qe tema chit-chat nuk do kete , sepse jane ato qe sjellin dalje nga tema ne shumicen e rasteve . Une ju propozoj qe ky forum le te jete me antare ku te gjejne harmonine ne argumentat dhe replikat qe bejne dhe lexojne.

Nese ne antaret do tregohemi te qyteteruar le ta deshmojme tek ky forum dhe le ta lem te Ameshuarin te kete sa me pak strese ne menaxhimin e saj.
Jemi ne ata qe e kemi ne dore mbarevajtjen e ketij forumi. Mos lakmoni poste.
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Bo bo une vdec per icik post....dua te behem edhe une anetar i stafit....i Ameshur po nuk me bere mua antar te stafit do te te them qofzan.... :engjell ....ti leme shakate menjane...nejse uroj tja kalojme mire ne kete faqe dhe te argetohemi.Do vije edhe koha kur te nevojitet stafi :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Henri te komplimentoj per humorin e mire por me vjen shume keq qe kerkon kaq pak. Ta siguroj qe eshte shume pak
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Arla shkroi:Ksanthi faleminderit per propozimin e dhene. Sa per staf une mendoj se nje admin i mire e kupton vet kur faqja ka nevoje per staf. Ketu ne rregullore ju eshte bere e qarte qe tema chit-chat nuk do kete , sepse jane ato qe sjellin dalje nga tema ne shumicen e rasteve . Une ju propozoj qe ky forum le te jete me antare ku te gjejne harmonine ne argumentat dhe replikat qe bejne dhe lexojne.

Nese ne antaret do tregohemi te qyteteruar le ta deshmojme tek ky forum dhe le ta lem te Ameshuarin te kete sa me pak strese ne menaxhimin e saj.
Jemi ne ata qe e kemi ne dore mbarevajtjen e ketij forumi. Mos lakmoni poste.

Pershendetje Arla u be ca dite qe ste shoh nga proletari, me erdhi mire qe sot pashe qe na kishe urdheruar dhe te falenderoj perzemersisht per respektin qe ke nenkuptu me propozimin tend ne lidhje me temen dhe me punen time ketu. Ke respektin tim reciprok.

Por meqe shume bukur vete ju keni ardhe ne nje pike ku deshmoni qe prania nje stafi nuk eshte i nevojshem une do ju parashtroj nje propozim ne lidhje me mbarevatjen e ketij siti.

Atehere stafin qe kerkoj te kete ky sit te jete jo per ti terheqe veshin njeri apo tjetrit por te kontriboje ne sjelljen e temave te reja, furnizimin me informacion te revistet proletare dmth me pak fjale te njeten gje qe secili prej jush i pelqen me be por ne kuptimin institucional te fjales.

Atehere meqe shoh qe ne anetaret qe jemi pak a shume te gjithe duket qe kemi nje ekperienc ne virtual dhe te gjithe jemi te lodhur nga site limonate,rompalle e budalliqe te tilla, pse mos te bejme proletarin nje sit ku te ken deshire te gjithe te hyjne dhe te ndihen te lire pa pasur frike se dikush do i cenoje me fjale te renda duke i prishur mirkuptimin dhe harmonine me cilen bazohet ky sit.

Pa u sgjatur shume ideja ime eshte te krijojme nje staf ne kuptimin e pergjegjesise personale mbi te cilen te punojme se bashku pa menduar se jemi staf por duke vepruar sikur te ishta shtepia jone virtuale.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 44
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
HEN-RI shkroi:Katharine spara e kuptoj shume ironine tende...katundin tone se kane prekur akoma flladet perendimore...ku flitet ktu per versace jo parukeri..ma rruajne etj... Edi si i thone knej nga katundi im....Kur ske pula mos bej shhhhshhshs kot.Keshtu eshte edhe puna e stafit...qe ne e kemi pare edhe ne faqet e tjera ku ti je ose ke qene anetare...qe me pak fjale...ose lere se nuk po e shkruaj fare se e kupton vete ti.....Henri me vjen keq sepse nuk kam perdorur aspak ironi .
Ishte thjesht nje pergjigje qe une e solla si shembull meqenese ti kishe thene qe ne shqiptaret duam te hypim ne autobuz ke vendi i pare .
Nuk me pelqen te perdor ironi ne nje sit kaq serioz e aq me teper qe administrohet nga I Ameshuar per te cilin kam shume respekt .

Ato fjalet me pika une nuk i kuptoj dhe do ishte mire ti shkruaje qe te mos me lije boshlliqe dhe te flisje ti pa ironi sepse shkrimi yt ka nota ironizuese .
Nese kemi bere gallate e budallalliqe neper site te cilat ti i konsideron "limonate "nuk do te thote qe gjithandej te tallemi ne cdo postim e ne cdo faqe qe shkruajme .

I Ameshuar nese dola jashte teme me vjen keq dhe per kete kerkoj falje pasi nuk eshte vendi i duhur per te bere kete debat por nuk mund te rrija pa sqaruar Henrin sepse keqkuptimet jane armiku im i vetem perkrah genjeshtres .

Respekte per te gjithe !
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Falimners per mirekuptimin katharine
Pergjigja ime nuk ishte ofensive,por me teper e perdora,sic the dhe ti parrukeri,depilim etj.Une thashe ma rruajne d.m.th berberi.Ne meshkujt rruhemi dhe qethemi kush ka mundesi ekonomike rruhet ke berberi.
:muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Summer Spell e ka cmimin e shtrejnte, ka nje kontrate shume vjecare te sapo firmosur me persona te tjere(me aq info sa kam une si gazetar katundi) edhe nuk besoj se do jete e lehte per te mos thene e pamundur.


Per I-AMESHUAR:
Une jam pak i rregjur me kete gjera edhe jam ne nje mendje me Henrin, nuk ka se per cfare te duhet stafi momentalisht.

Me aq sa kam kuptuar une gjate kohes qe merrem me forume(qofte si anetar, qofte si admin) nje forum i ri ka nevoje per moderator(staf) ne hapat e patre te tij, qe ta mbajne prej dore ne hapat e tij te pare deri sa te mesoj te eci vet.Ti ne kete rast e ke fillur vet forumin pa nje staf qe te hapi tema apo te fshi postimet SPAM(pasi moderatori holle holle vetem per kete eshte).Stafin mund ta krijosh edhe per mbaravajtje te forumit, por momentalisht kjo nuk ehste per ty pasi eshte teper heret te ty per kete gje.


Mendoj se Henri te dha nje mendim si anetaret qe ka pare se cfare nga ndodh neper forume tjera, une te dhashe po ate te henrit + edhe eksperiencen time moeste ne kete fushe.


Me te mira edhe Gezuar Pashket nqs i ke sot.
WWW Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 31 postime · Faqe 3 prej 4 · 1, 2, 3, 4
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 04:29
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari