Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 3 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah I Ameshuar!
Tani ka dale me bukur nuk ka ku shkon Faqja. Te lumte e bardha dore!
Nese mundesh kam qejf te jape ndonje mendim:
:shkelm
- Mendoj qe cdo faqe ta kete sipas llojit te materialit nje ngjyre te lehte, por pa prishe parametrat e sitit. Dule shfletuar faqen gje me bukur nuk ka ku cdo faqe te zgjon kenaqesi me ngjyren e saj te lehte. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:yes:
I Ameshuar!
Te lutem shume nese mundesh me vu ne pune Pyetsore te ndryshme si;
- Per Zgjedhjet e 28 qershorit 2009
- Cila femer eshte me e bukur ne bote?
- Sportisti me i mire i botes
- Aktori me i madh i botes - me rrjeshtua disa aktore dhe publiku vendose voten per ke.....Po keshtu veprohet per femren me te bukur ne bote dhe ne Shqiperi, per sportisitin si ne Shqiperi e ne bote.
etjera -............. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Laert shkroi::muah I Ameshuar!
Tani ka dale me bukur nuk ka ku shkon Faqja. Te lumte e bardha dore!
Nese mundesh kam qejf te jape ndonje mendim:
:shkelm
- Mendoj qe cdo faqe ta kete sipas llojit te materialit nje ngjyre te lehte, por pa prishe parametrat e sitit. Dule shfletuar faqen gje me bukur nuk ka ku cdo faqe te zgjon kenaqesi me ngjyren e saj te lehte. :flm

Nuk eshte e thjesht ajo qe kerkon sepse jane shume file me modifiku, keshtu qe per momentin nuk behet.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Laert shkroi::yes:
I Ameshuar!
Te lutem shume nese mundesh me vu ne pune Pyetsore te ndryshme si;
- Per Zgjedhjet e 28 qershorit 2009
- Cila femer eshte me e bukur ne bote?
- Sportisti me i mire i botes
- Aktori me i madh i botes - me rrjeshtua disa aktore dhe publiku vendose voten per ke.....Po keshtu veprohet per femren me te bukur ne bote dhe ne Shqiperi, per sportisitin si ne Shqiperi e ne bote.
etjera -............. :flm

Bere mire qe me evidentove kete problem sepse qenka disaktivizuar vete se une e kam pas vene qe anetaret et hapin sondazhe vete.
Keshtu qe tani keni opsionin "krijo Sondazh" keshtu qe mund ta besh vete Laert.
Faleminderit.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 7
Antarësuar: 28 Mars 2009, 20:31
Cuna Pershendetje Dhe Mire Se Ju Gjeta , Si Portal Eshte Mire Por Pjesa Forumit Nuk Esht Mire Nqs Nuk Gabohem Eshte phpBB ,Do Ishte Me Mire Sikur Te Instalonit vBuletin Ose SMF , Do U Dukte Me Mire Forumi . Thjesht Nje Mendim. Kalofshit Mire.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
KoMiSaR_kAtAnI shkroi:Cuna Pershendetje Dhe Mire Se Ju Gjeta , Si Portal Eshte Mire Por Pjesa Forumit Nuk Esht Mire Nqs Nuk Gabohem Eshte phpBB ,Do Ishte Me Mire Sikur Te Instalonit vBuletin Ose SMF , Do U Dukte Me Mire Forumi . Thjesht Nje Mendim. Kalofshit Mire.

Pershendetjet e mija dhe mirserdhe Komisar katani
Ne fakt instalova mkportalin dhe phpbb3 sepse vbulletini ka pas probleme adaptimi me mkportalin.
Megjithate do ta kem parasysh sygjerimin tend.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Une nuk kam asnje vertejtje me ngjyrat ....ose phpp dhe ppsh dhe shoqet e saj
po pikerisht me shkrimet ...duhet qe i zoti i shpise te ulet i fije
se ka hip shume lart... se kjo puna e drejtorit eshte si puna e atij
Qamilit qe ju ngjit malit me vrap , hypi ne maje dhe ra nga ana tjeter....
Içik "distance" dhe jo çdo teme meriton pergjigje psikollogjike ( me gramafon)
kjo vlen edhe per galerine foto :kiss ....
Nese i zoti i shpise ben "arushe" ,ka mundesi qe ne "kafazin" e tij te futen edhe kafshe te tjera
po nese i zoti i shpise ben si "luan intelektual" sigurisht do jete i denuar te vdese vetem
ne kafazin e tij .....
Sa humb kohe te besh shkrime ne sitin tend sikur te ishte ndonje Ditar 15 vjeçari
kaloje kohen duke bere reklame ose duke mbledh adresa maili ne noj sit ;)
Ky ishte sygjerimi...do doja te te thoja ne privat, po kam ba be qe nuk i dergoj Pm askujt :zemer
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Jackass shkroi:Une nuk kam asnje vertejtje me ngjyrat ....ose phpp dhe ppsh dhe shoqet e saj
po pikerisht me shkrimet ...duhet qe i zoti i shpise te ulet i fije
se ka hip shume lart... se kjo puna e drejtorit eshte si puna e atij
Qamilit qe ju ngjit malit me vrap , hypi ne maje dhe ra nga ana tjeter....
Içik "distance" dhe jo çdo teme meriton pergjigje psikollogjike ( me gramafon)
kjo vlen edhe per galerine foto :kiss ....
Nese i zoti i shpise ben "arushe" ,ka mundesi qe ne "kafazin" e tij te futen edhe kafshe te tjera
po nese i zoti i shpise ben si "luan intelektual" sigurisht do jete i denuar te vdese vetem
ne kafazin e tij .....
Sa humb kohe te besh shkrime ne sitin tend sikur te ishte ndonje Ditar 15 vjeçari
kaloje kohen duke bere reklame ose duke mbledh adresa maili ne noj sit ;)
Ky ishte sygjerimi...do doja te te thoja ne privat, po kam ba be qe nuk i dergoj Pm askujt :zemer

O Jacke ca bane mire ti ke hum krejt, ti te pakten qe e din rrugen bjer knej naj here se e pijme ka i kafe me i dopio raki :mandi:
Persa i perket sygjerimit i re shume rrotull e rrotull ma naqe po ti del ne teme fill se te keqkupton dynjaja.
Noshta asht dhe ditar po asht ditar i joni te pakten sja kopjojme kujt, nuk e di a sheh ca po bahet me faqet shqiptare qe kopjojne njeri-tjetrin jane vu ngare kush me vjedh ma shume punen e tjetrit si ide,stil etj. Te pakten ketu ke gjana qe une te pakten nuk i shoh ne gjiro, nejse per sa i perket vizitoreve ke te drejte por puna asht se i ka ik koha spamit(mesazh reklame) po ashtu edhe emaileve. Burimi i ardhjes se vizitoreve duhet te jete i ndershem jo duke i marr dikujt tjeter vizitor.
Ja te bej nje shembull
E ke pa seksionin "partneret" ku ndodhen banerat(fotosit reklame) aty po te shikosh eshte e hapur per te gjithe qe deshirojne ti bejne reklame sitit tyre--kjo gje spara ndodh ne 99% te siteve shqiptare pse do te thuash ti mos jam budalla une dhe ata kan te drejte apo e kunderta. Asnjera nga te dyja por sot qe te besh reklame duhet te paguash dhe duke mos pasur lek behen disa marifete per te bere reklame pastaj cfare ndodh sitet ku i eshte futur kjo tip reklame me te drejte nxehen webmasterat e tyre dhe fillojne te sulmojne sitin qe ka bere reklame dhe kshu ai sulmon ate, ate sulmon ai, dhe shikon qe cdo 1jave ka site offline nga sulmet e ndryshme. Pra kjo lloj politike ndodh me faqet shqiptare. Mirpo mua sinqerisht nje poltike te tille per me marre ca vizitor jo vetem sme pelqen por e shoh shume te varfer edhe nga ana seriozitetit te nje siti qe deshiron te sjelle dicka te vyer ne virtual.
Shkurt muhabeti i dashur jack preferoj te ndjek nje poltike sa me dinjitoze per reklamim dhe kjo gje behet nepermjet punes qe bej ne sititn tim.
Harroje strategjine webalbaneze sepse eshte sit qe ska webmaster, eshte si tip hanit pa dyr dhe dritare, ku ne dhome rrin i zotit i hanit bashke me ca sherbetor qe e mbajne nxhete se mos te ftohet nga korrenti i ajrit qe fryn.
Sitin tim shoku do ta gjesh gjithmone online sepse une ruaj dinjitetin duke respektuar gjithe sitet e tjera dhe punes qe bejme gjithe faqet shqiptare per shqiptaret duke i ofruar nje dritare ku te thithin oksigjenin shqiptar.
Megjithate faleminderit per sygjerimin tend sepse debati sjell zshvillim.
Tana tmirat edhe duku naj here :yes:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Nuk kisha asnje sugjerim te ketij tipi une...
Webislamizimi i internetit do ndodhte mos heret a vone
dritaret e Ronit u thyen po ne xhamat pertoke , gjendet edhe ADN jote
Kjo eshte fatkeqesi , te ndikohesh nga nje "xhelozi pozitive" ne vend qe te jete nje ambicje pozitive
Siti proletari ka shume dite te bardha perpara, po nese TI e shenderron ne nje sit pesudo-intektual
nese e shkodranizon ose nese e mbyt faqen me ikona shqiptare....nese hap nje account ne emer te nene terezes...
Sigurisht qe do frekuantohet nga "ajka " e populsise virtuale shqiptare.....
Po ne fshataret, qe s'marrim vesh nga fillozofia dhe s'jemi te prirur per historine neo-komuniste
dhe post-fashiste......
Roli yt içik LAKSIST duhet te ndihet.....deri ne momentin qe te krijosh nje klientele te rregullt
se antaret e rinj ....nuk do te thote se kane ble nje PC dje dhe sot do rregjistrohen...
Por jane tashme antare te siteve te tjera....dhe duhet nje forme indulgjence lidhur me intelektin
Pjesmarrja jote ne çdo teme eshte e tepert....
"Superioriteti yt intelektual" , i fut friken antarit bazik.... : ik mo se sja dal dot ketij , dhe iken te forumi PALLA.COM
KAPISH ?

Ti je i zoti i shpise ;) nuk duhet te marresh pjese te vatha e lopes ose ne orarin kur e mjelin antaret.....
Keshtu e shoh une nje sit funksjonal, me nje Hierarshi me syte ne çdo cep ama pa pasur nevoje te marre pjese ne çdo
budallek qe thuhet ne forum .......

Tipin tend e kam studjuar dikur sepse ashtu ishte situata ...kishim persona te perbashket ne shoqerine virtuale
dhe me duhej ta marr vesh se çfare personi kam ne opozite.....
Disa here me ke zhgenjyer , si admin te siti pertej lumit....fshirje te disa shkrimeve qe beja, mbase pa asnje
dobi kolektive ama sherbenin si zbutje atmosfere....
Ndoshta realisht je mashkull perfect , ne virtualitetin e vitit te kaluar ...per mua ke qene thjeshte nje cope admin
nen hijen e Ronkes.... dhe shpresoj me sinqeritetin me te madh qe nuk du lexosh veprat e tij , te cilat i mban akoma
ne biblioteken tende....
Nje sit i ri , me material te ri (bravo) ama me piksynime te reja dhe ideollogji patriotiko-komercjale te adaptuara !
Pershendetje nga fermentimi , paskan vu wireless ne urban :)
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Mendoj se esht mire te japesh sygjerime ashtu sic i mendon ti dhe ka shume rendesi, por nuk mund te thuash se po e shkodranizon, pasi ne rubrika te ndryshme si psh te Fot- Galeri ka me shume foto nga Jugu se nga Veriu, nga kenget i ke te gjitha trevave shqiptare, po ashtu ke shkrimtarin e madh Ismail Kadarene. Ne kete site jane te mirepritur njerez te medhenje te kultures qe jane shqiptare me vepra edhe sot pamvaresisht se te kujt regjimit sepse mendoj une administratori ka deshire te jene shqiptare me vepra. Ketu nuk paragjykohet njeriu. Por kush dalin jasht binarve te kombit do te evidentohen kushdoqofte sepse Proletari cka kam pa une esht vendi ku nuk luhet me tiparin patriotik shqiptar, prandaj e ka emertuar Proletari Shqiptar.
Ky sit mendoj se ka si synim serioz, esht e hapur per cilindo, por kush e gjen veten mireseardhte, kush nuk e gjen veten i qofte rruga e mbare.
Une te falenderoj per fjalet miqesore qe ja drejton administratorit tone dhe te uroj Ta kalosh mire.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 3 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 11 Maj 2021, 18:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari