Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 5 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
:) :) :) :)

1 pytje kisha une... behen verejtje dhe sygjerime per anetaret ketu apo per forumin??


p.s Jack love1
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:yes:
Ke te drejt per konstatimin, por besoj se nuk ke me lexuar debate si mesiper panevoje.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Laert shkroi::yes:
Ke te drejt per konstatimin, por besoj se nuk ke me lexuar debate si mesiper panevoje.Ckemi Laert?? Keto fjale qe te kam bere me theksuara smi kapi radari.. i shpjegon dot?? E ke ne sensin qe skam pare debate te tilla?? Ke te drejte kam pare dhe me keq :) :) :)
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:yes:
Jo Summer spell.
Une mendoj me ate fraze se dallon nje fare anomalie. rubrika ka si synim te behen verejtje apo falenderime per faqen dhe jo te gjuen me fjale sic e lexove.
Ti e ke kape shpejt situaten, prandaj reflektove shume mire. Kjo nderhyrje e juaj esht nje sinjal shume miqesore per personin.....
Por mendoj une se debati kur esht miqesor pa fyerje esht i frytshem, nese shkapercehen kufijt e debatit atehere duhen levize balancieret per te vazhduar ne veshtrime tolerancet.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
ok... ath e keni rrugen te lire per debate.... :lepirse:
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:yes:
Debate pa bereqet mua nuk me pelqejne, prandaj dua te bisedoj me miqte e sitit. Te shkembejme mendimet, te mesojme prej njeri-tjetrit sepse une dalloj te ''bletet'' e sitit eksperienca te shkelqyera., mendime te rralla qe na ben te mesojme.
Dikush nuk e don ket sit, sepse deshiron te shohe site ku te ket tema qe percajne shqiptaret mbi bazen fetare dhe politike.
Por administratori mendoj nuk e lejon te shndrrohet siti www.proletari.com ne nje arene rremujet ku te shahen e te kercenohen shqiptare me fjalor te papranueshem si ne disa site. Kush deshiron te jete mik i sitit tone ka se cfare te lexoje apo te diskutoje.
Mua me pelqen seriozitete sepse ne jemi shqiptare dhe nuk do te thote qe ne virtualitet, pra ne para xhamit te kompjutrit nuk shifena me njeri - tjetrin dhe te leshojme shprehje fyerje apo terma te paduhura per qellimin qe ka vendose administratori ndaj njerezve qe kontribuojne prej kohes se lire me aq dashamiresi.
Por dua tu them ndonje personit qe hyn ketu dhe leshon verejtje qe jane vetem xhelozira, e don sitin tone plot me sharje dhe kercenime, me perplasje fetare dhe politike.
ky soj njeriut shetit neper site dhe mbjell fare percarje nder shqiptare sepse ket detyre i kane ngarkuar qarqe antishqiptare, per ti mbajtur te percare shqiptaret me cdo kusht.
Prandaj lerini njerezit te punojne site me zemer shqiptare, site qe te afrojne dhe jo te percajne, site te na vllazerojne dhe jo te na armiqesojne.
Kjo esht qellimi i administratorit te mbaje shqiptaret te bashkuar, te gezuar dhe te krijojne miqesira.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah I Ameshuar!
Kur kam ndonje sugjerim a verejtje ta them, por kur e ke mire te falenderoj.
Me lejo te falenderoj per permiresimin funksional dhe estetik te sitit. Ka filluar te arre forme dhe perdorim te lehte dhe te bukur.
Te lumshin duart!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Pershendetje i amshuar , pergezime per punen e kryer deri tani dhe qe merr ne konsiderate mendimet tona.
ato kuotat nuk i kuptova akoma .
me respekt ksanthi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Une nuk i pelqej fare shkrimet me germa te medha. Si titullin ashtu edhe permbajtjen e nje shkrimi .Ne kemi mesuar ne shkolle qe vetem fjalia fillon me germe te madhe apo emrat e pervecem etj etj por jo te shkruajme te gjithe permbajtjen .Mua me duket si nje menyre per te terhequr vemendjen shkrimi i madh ose me duket sikur dikush po ulerin ne menyre qe ta" degjojme "te gjithe .
Nuk mund te pretendoj te shikoj ndryshim ne shkrimet e anetareve pasi ashtu ju pelqen dhe nuk me intereson nese vazhdojne te shkruajne ne ate menyre ,une nuk i lexoj shkrimet me germa te medha gjithsesi ,por ajo qe me vret syrin eshte titulli i nje teme .Ai te pakten te jete me germa te vogla dhe fjalia te filloje me germe te madhe sigurisht .

Thjesht po jap nje keshille ,jo urdher . :engjell

Me respekt

Katharine
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
katharine!

I pari qe do te kete parasysh kerkesen tende do te jem une. Ti e din shume mire se kur esht e nevojshem duhet.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 5 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 11 Maj 2021, 19:30
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari