Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 4 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Laert ...me pelqen ky emer... po kjo menyra jote sume-kruajtese spo me pelqen !
Ti ke mendimin tend une kam timin dhe nese Hamshuri te pelqen aq shume
mundohu te kalosh nga miqesia virtuale..direkt ne marrdhenje seksuale ( me prezervativ ) :zemer
Po i bjen tarabukut pers'mbrasht ta marrsha ! Tema u hap per sugjerime apo jo ?
Po ti sikur te ishe pjedha e proletarit me thua : kujt ti pelqejne te rrijne
kujt nuk i pelqen le te iki .....Qetesou ta marrsha , dy kokrra Calma-anus dhe shife qe shkrimi im nuk kishte asnje verenjte
thjesht sygjerim dhe kritike konstruktive .....
Nuk eshte periudhe bilanci ose spo vej ne dyshim kompetencat dhe ambicjet e sitit
Po nje kenge e Ponit, dhe nja foto nga Lalucistani nuk do thote qe eshte mbareshqiptar
Fut kosovaret ne loje ;) se tash jane te pamvarun e kane kohe per internet

Ti mirepret njerez te medhenj te kultures shqiptare ?
Po ata fshataret qe i kane letrat dhe linje interneti ne shpi ?
Fakti qendron se popullata shqiptare virtuale nuk ka nevoje per nje sit pseudo-kultural i cili i ngjan nje
sitit enciklopedik.... tani nese qellimi eshte qe ne sit te pranohen vetem "jakat e bardha" intelektualet
ose kalamajte e deputeteve qe studjojne jashte.... po edhe ata qe kane punu gjithe diten
dhe vijne te bejne içik anti-socjal .....
Albanian wikipedia ??? Fritz radovani ne stolin e vet , Prek Cali ne vetin po edhe Qazim rrumpalles i duhet nje vend ....
ku mund te diskutoje tiparet e punimit te tokes ...

Se tiparet patriotike ja kemi lene Ismail kadarese.....i cili si shkrimtar ka shkrujt....goxha
po eshte modeli numer 1 i tradhetise ;) .... nese e mban mend si perfundoi ne france .....

Qetesou e mos e merr me turr grupo se po merr superxhiro e po na djeg noj sigurese
Kalofsh sa ma mire !
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah
I Ameshuar!
Sahati po me pelqen shume se behet e dukshme dhe ka ne sfond Flamuri kuq e zi dhe shqiponjen.
Jam duke vu re se je duke e persose hape pas hapi. Kjo mire eshte sepse po e ben funksional. Qysh ne faqen e pare esht pasqyruar gjithe puna e ''bleteve'' mysafire.
Jam i sigurt se me mire do ''pikturohet''.
Te lumshin duart!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Jackass shkroi:Nuk kisha asnje sugjerim te ketij tipi une...
Webislamizimi i internetit do ndodhte mos heret a vone
dritaret e Ronit u thyen po ne xhamat pertoke , gjendet edhe ADN jote
Kjo eshte fatkeqesi , te ndikohesh nga nje "xhelozi pozitive" ne vend qe te jete nje ambicje pozitive
Siti proletari ka shume dite te bardha perpara, po nese TI e shenderron ne nje sit pesudo-intektual
nese e shkodranizon ose nese e mbyt faqen me ikona shqiptare....nese hap nje account ne emer te nene terezes...
Sigurisht qe do frekuantohet nga "ajka " e populsise virtuale shqiptare.....
Po ne fshataret, qe s'marrim vesh nga fillozofia dhe s'jemi te prirur per historine neo-komuniste
dhe post-fashiste......
Roli yt içik LAKSIST duhet te ndihet.....deri ne momentin qe te krijosh nje klientele te rregullt
se antaret e rinj ....nuk do te thote se kane ble nje PC dje dhe sot do rregjistrohen...
Por jane tashme antare te siteve te tjera....dhe duhet nje forme indulgjence lidhur me intelektin
Pjesmarrja jote ne çdo teme eshte e tepert....
"Superioriteti yt intelektual" , i fut friken antarit bazik.... : ik mo se sja dal dot ketij , dhe iken te forumi PALLA.COM
KAPISH ?

Ti je i zoti i shpise ;) nuk duhet te marresh pjese te vatha e lopes ose ne orarin kur e mjelin antaret.....
Keshtu e shoh une nje sit funksjonal, me nje Hierarshi me syte ne çdo cep ama pa pasur nevoje te marre pjese ne çdo
budallek qe thuhet ne forum .......

Tipin tend e kam studjuar dikur sepse ashtu ishte situata ...kishim persona te perbashket ne shoqerine virtuale
dhe me duhej ta marr vesh se çfare personi kam ne opozite.....
Disa here me ke zhgenjyer , si admin te siti pertej lumit....fshirje te disa shkrimeve qe beja, mbase pa asnje
dobi kolektive ama sherbenin si zbutje atmosfere....
Ndoshta realisht je mashkull perfect , ne virtualitetin e vitit te kaluar ...per mua ke qene thjeshte nje cope admin
nen hijen e Ronkes.... dhe shpresoj me sinqeritetin me te madh qe nuk du lexosh veprat e tij , te cilat i mban akoma
ne biblioteken tende....
Nje sit i ri , me material te ri (bravo) ama me piksynime te reja dhe ideollogji patriotiko-komercjale te adaptuara !
Pershendetje nga fermentimi , paskan vu wireless ne urban :)

Me fal nje pytje kisha une- ke marre pjese ndonjehere ne ngritjen e nje forumi qe nga fillimi?
Nqs jo, po te them nga ekperienca ime e dyte ne ngritjen nga fillimi te nje forumi:
Ne paren ku me ke njohur dhe mua si nje "cope" admin nen hije e plepit apo ku di une si quan ti, atje kur ke ardhe ti ke gjet periudhen e shperberjes se forumit pasi ai forum ishte ndertuar qe nga fillimi nga une dhe disa persona shume te nderuar qe i dhane fame atij forumi, dhe kur ke ardhe ti ne sihim ne ikje e siper, une ndejta deri mbasi iken te gjithe sepse me dhimsej puna qe kisha be ne ate forum por dhe une u dorezova pasi e pashe qe vetem po me prishte nervat duke pa sesi po katranosej gjithe puna frytdhenese qe i kishim dedikuar atij forumi. Pra ti e ke gjet te mbushur kupen dhe biles po derdhej.
Tashi forumi i dyte qe po ndertoj jam komplet vetem pa ndihmen e asnje stafi por thjesht ndihmen e disa anetareve qe me vullnetin e tyre kan hape tema dhe po i japin ngjyra te larmishme qellimit te ketij forumi, keshtu qe ky eshte forum i ri ka vetem 2muaj qe eshte ndertuar dhe ka nevoje per shume pune nga ana ime prandaj dhe jam pjesmarres aktiv sepse eshte forum i brishte qe ka nevoje te cohet ne kembe dhe te ece me kembet e veta mirpo tani per tani eshte i sapolindur dhe duhet ti rrije afer dhe te kete sa me shume vizitor ne menyre qe ti japin jete cdo presjeje qe ndodhet ne kete forum.
Persa i perket qellimit te sitit nqs ke degjuar ndonjehere se cfare do te thote fjala "proletar" atehere automatikisht do kuptosh se ato qe the me lart ne sygjerimin tend per sa i perket kategorive te klasave shoqerore qe do ta vizitojne jo vetem qe perfshihen por dhe emrin e marrin pikerisht nga ata sepse proletaret jane pikerisht punetoret,fshataret etj pra jemi te gjithe ne, jane zemra idealiste proletare qe ka si qellim te krijoje hapesiren ku ti degjohet zeri dhe ku do te protestoje per cdo gje qe i ndodhe ne jeten reale. Pra me thjesht se me qene nje sit proletar une se di se ekziston nje thjeshtesi me shume se kaq.

Pastaj nje pytje tjeter ne 9 postimet qe ke be ne kete forum ti personalisht sa tema ke hape???
Eshte e lehte te kritikosh dicka qe vete nuk ke dhene as 5minuta kohe per ti dedikuar, kjo eshte tipike e shqiptarit.
Kush te ka ndaluar te hapesh tema???
Ke bere ndonje kerkese per hapjen e hapesires qe ti deshiron???
Nuk me rezulton asnje nga keto keshtu qe sygjerimi yt ne lidhje me mungesen e hapesires eshte i pabazuar ne fakte por i nisur nga nje pikesynim i perciptaz duke krtikuar dicka qe me pare nuk ke kontribuar me nje ide.
Une jam i hapur ndaj cdo kritike por qe kritika te jet kontruktive duhet me pare ta kete mbeshtetur mbi ide dhe fakte duke u nisur nga vetehtja.

Ps: Persa i perket gjerarkise siqerisht sme intereson sepse sic e sheh une poshte emrit skam titull dhe sdo lejoje te kete titull asnje staf i ardhshem, thjesht nje zgjedhje e imja kjo. Dhe tjetra une nuk jam vetem krijuesi i ketij siti por jam dhe anetare i saj ku kaloj kohen time virtuale, keshtu qe sbesoj se trazoj njeri nqs jap nje mendim ne lidhje me dicka ashtu sic e mendoj une, dhe kjo sdo te thote qe po pengoj njeri te shprehet lirshem perkundrazi besoj se deri tani skam nderhy ne asnje koment duke perdor veton por thjesht duke dhene mendimin tim nga kenveshtrimi im dhe duke respektuar mendimin e secilit ne kete sit.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Jackass shkroi:Laert ...me pelqen ky emer... po kjo menyra jote sume-kruajtese spo me pelqen !
Ti ke mendimin tend une kam timin dhe nese Hamshuri te pelqen aq shume
mundohu te kalosh nga miqesia virtuale..direkt ne marrdhenje seksuale ( me prezervativ ) :zemer
Po i bjen tarabukut pers'mbrasht ta marrsha ! Tema u hap per sugjerime apo jo ?
Po ti sikur te ishe pjedha e proletarit me thua : kujt ti pelqejne te rrijne
kujt nuk i pelqen le te iki .....Qetesou ta marrsha , dy kokrra Calma-anus dhe shife qe shkrimi im nuk kishte asnje verenjte
thjesht sygjerim dhe kritike konstruktive .....

Jack me kete fjalor ketu qe ke perdor nuk shoh ndonje sygjerim konstruktiv perkundrazi tregon nivelin e ulte te komunikimit qe ker perdor karshi nje personi qe as e njeh dhe as e di dhe mund te jete minoren apo dhe i moshuar dhe ti pa piken e pergjegjesise ke hedh ca llafe per te treguar cfare?????
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
I Ameshuar!

Fjalori qe ka perdore nje mik i sitit nuk esht aspak miqesor dhe une nuk ja lejoj vetes kurre ti pergjigjem ne ate menyre.
Kjo esht puna e tij. Une e respektoj per mendimin qe jepe, por jo per fjalorin e tij .....
Besoj se nuk ka me e perdore me ate soj fjalesh te pazakonta sepse jemi te barabarte ketu dhe nuk ka nevoje te mprehim shpatat, por vetem te anashkaloj ket nervozizem kaq gjakftohte te Jackass.
Une i shtrij doren e miqesie te linkut tone. Kjo nuk esht frike, por miqesi.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 7
Antarësuar: 28 Mars 2009, 20:31
Pershendetjet e mija dhe mirserdhe Komisar katani
Ne fakt instalova mkportalin dhe phpbb3 sepse vbulletini ka pas probleme adaptimi me mkportalin.
Megjithate do ta kem parasysh sygjerimin tend.

Me respekt I-AMESHUAR


Te Pakten Instalo SMF , Dhe Tema Duhet Te Hapesh Sa Me Shume .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
KoMiSaR_kAtAnI shkroi:
Pershendetjet e mija dhe mirserdhe Komisar katani
Ne fakt instalova mkportalin dhe phpbb3 sepse vbulletini ka pas probleme adaptimi me mkportalin.
Megjithate do ta kem parasysh sygjerimin tend.

Me respekt I-AMESHUAR


Te Pakten Instalo SMF , Dhe Tema Duhet Te Hapesh Sa Me Shume .


Ore ca jane keto ppbhp. Smf. bulletinat?
Na falni se jemi ca njoranta, por ca bene keto ne forum?
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
I-AMESHUAR shkroi:
Jackass shkroi:Nuk kisha asnje sugjerim te ketij tipi une...
Webislamizimi i internetit do ndodhte mos heret a vone
dritaret e Ronit u thyen po ne xhamat pertoke , gjendet edhe ADN jote
Kjo eshte fatkeqesi , te ndikohesh nga nje "xhelozi pozitive" ne vend qe te jete nje ambicje pozitive
Siti proletari ka shume dite te bardha perpara, po nese TI e shenderron ne nje sit pesudo-intektual
nese e shkodranizon ose nese e mbyt faqen me ikona shqiptare....nese hap nje account ne emer te nene terezes...
Sigurisht qe do frekuantohet nga "ajka " e populsise virtuale shqiptare.....
Po ne fshataret, qe s'marrim vesh nga fillozofia dhe s'jemi te prirur per historine neo-komuniste
dhe post-fashiste......
Roli yt içik LAKSIST duhet te ndihet.....deri ne momentin qe te krijosh nje klientele te rregullt
se antaret e rinj ....nuk do te thote se kane ble nje PC dje dhe sot do rregjistrohen...
Por jane tashme antare te siteve te tjera....dhe duhet nje forme indulgjence lidhur me intelektin
Pjesmarrja jote ne çdo teme eshte e tepert....
"Superioriteti yt intelektual" , i fut friken antarit bazik.... : ik mo se sja dal dot ketij , dhe iken te forumi PALLA.COM
KAPISH ?

Ti je i zoti i shpise ;) nuk duhet te marresh pjese te vatha e lopes ose ne orarin kur e mjelin antaret.....
Keshtu e shoh une nje sit funksjonal, me nje Hierarshi me syte ne çdo cep ama pa pasur nevoje te marre pjese ne çdo
budallek qe thuhet ne forum .......

Tipin tend e kam studjuar dikur sepse ashtu ishte situata ...kishim persona te perbashket ne shoqerine virtuale
dhe me duhej ta marr vesh se çfare personi kam ne opozite.....
Disa here me ke zhgenjyer , si admin te siti pertej lumit....fshirje te disa shkrimeve qe beja, mbase pa asnje
dobi kolektive ama sherbenin si zbutje atmosfere....
Ndoshta realisht je mashkull perfect , ne virtualitetin e vitit te kaluar ...per mua ke qene thjeshte nje cope admin
nen hijen e Ronkes.... dhe shpresoj me sinqeritetin me te madh qe nuk du lexosh veprat e tij , te cilat i mban akoma
ne biblioteken tende....
Nje sit i ri , me material te ri (bravo) ama me piksynime te reja dhe ideollogji patriotiko-komercjale te adaptuara !
Pershendetje nga fermentimi , paskan vu wireless ne urban :)

Me fal nje pytje kisha une- ke marre pjese ndonjehere ne ngritjen e nje forumi qe nga fillimi?
Nqs jo, po te them nga ekperienca ime e dyte ne ngritjen nga fillimi te nje forumi:
Ne paren ku me ke njohur dhe mua si nje "cope" admin nen hije e plepit apo ku di une si quan ti, atje kur ke ardhe ti ke gjet periudhen e shperberjes se forumit pasi ai forum ishte ndertuar qe nga fillimi nga une dhe disa persona shume te nderuar qe i dhane fame atij forumi, dhe kur ke ardhe ti ne sihim ne ikje e siper, une ndejta deri mbasi iken te gjithe sepse me dhimsej puna qe kisha be ne ate forum por dhe une u dorezova pasi e pashe qe vetem po me prishte nervat duke pa sesi po katranosej gjithe puna frytdhenese qe i kishim dedikuar atij forumi. Pra ti e ke gjet te mbushur kupen dhe biles po derdhej.
Tashi forumi i dyte qe po ndertoj jam komplet vetem pa ndihmen e asnje stafi por thjesht ndihmen e disa anetareve qe me vullnetin e tyre kan hape tema dhe po i japin ngjyra te larmishme qellimit te ketij forumi, keshtu qe ky eshte forum i ri ka vetem 2muaj qe eshte ndertuar dhe ka nevoje per shume pune nga ana ime prandaj dhe jam pjesmarres aktiv sepse eshte forum i brishte qe ka nevoje te cohet ne kembe dhe te ece me kembet e veta mirpo tani per tani eshte i sapolindur dhe duhet ti rrije afer dhe te kete sa me shume vizitor ne menyre qe ti japin jete cdo presjeje qe ndodhet ne kete forum.
Persa i perket qellimit te sitit nqs ke degjuar ndonjehere se cfare do te thote fjala "proletar" atehere automatikisht do kuptosh se ato qe the me lart ne sygjerimin tend per sa i perket kategorive te klasave shoqerore qe do ta vizitojne jo vetem qe perfshihen por dhe emrin e marrin pikerisht nga ata sepse proletaret jane pikerisht punetoret,fshataret etj pra jemi te gjithe ne, jane zemra idealiste proletare qe ka si qellim te krijoje hapesiren ku ti degjohet zeri dhe ku do te protestoje per cdo gje qe i ndodhe ne jeten reale. Pra me thjesht se me qene nje sit proletar une se di se ekziston nje thjeshtesi me shume se kaq.

Pastaj nje pytje tjeter ne 9 postimet qe ke be ne kete forum ti personalisht sa tema ke hape???
Eshte e lehte te kritikosh dicka qe vete nuk ke dhene as 5minuta kohe per ti dedikuar, kjo eshte tipike e shqiptarit.
Kush te ka ndaluar te hapesh tema???
Ke bere ndonje kerkese per hapjen e hapesires qe ti deshiron???
Nuk me rezulton asnje nga keto keshtu qe sygjerimi yt ne lidhje me mungesen e hapesires eshte i pabazuar ne fakte por i nisur nga nje pikesynim i perciptaz duke krtikuar dicka qe me pare nuk ke kontribuar me nje ide.
Une jam i hapur ndaj cdo kritike por qe kritika te jet kontruktive duhet me pare ta kete mbeshtetur mbi ide dhe fakte duke u nisur nga vetehtja.

Ps: Persa i perket gjerarkise siqerisht sme intereson sepse sic e sheh une poshte emrit skam titull dhe sdo lejoje te kete titull asnje staf i ardhshem, thjesht nje zgjedhje e imja kjo. Dhe tjetra une nuk jam vetem krijuesi i ketij siti por jam dhe anetare i saj ku kaloj kohen time virtuale, keshtu qe sbesoj se trazoj njeri nqs jap nje mendim ne lidhje me dicka ashtu sic e mendoj une, dhe kjo sdo te thote qe po pengoj njeri te shprehet lirshem perkundrazi besoj se deri tani skam nderhy ne asnje koment duke perdor veton por thjesht duke dhene mendimin tim nga kenveshtrimi im dhe duke respektuar mendimin e secilit ne kete sit.

Me respekt I-AMESHUAR


Kjoft livdue krishti !
U harxhove kot ....me gjithe kete shkrim sikur te isha noj VIP :)
9 shkrimet e mija , nuk kane asnje interes....ama hapi syte mire
se sitet qe ke ndertuar ti po i perdorin te tjeret...e sinqerisht
nuk jam fans i sistemit " te tjeret te rrisin pjellen time ose anasjedhtas "
Une skam nderuar as nuk e kam ndermend te ndertoj as te prish asnje sit
se nuk shof asnje lloj interesi vetjak apo publik....

Mbase nuk jam aq i angazhuar idealisht por kjo sdo te thote qe sdo ta them ate qe kam ndermend
Nuk jam tim qe ju them te gjitheve...te kam xham ;) nuk TEL i kitarres time kjo
Por edhe nje here , mos u harxho me mua me te tilla shkrime se sinqerisht
une nuk i lexoj asnjehere deri ne fund...si tip hartimi duket po idene kryesore e dij tashme !
Po nje antar qe ka shkrime me shume se te tjeret te vije e te shkruaje ... o rri o ik ?
Me fal , po Solidarnost....levizja solildare e hidraulikeve polake si intereson njeriu ;)

Eshte DETYRE e atij qe ka "vjetersi" ne shkrime qe te beje antarin elementar me tendenca injorante
si puna ime.....qe te shkruaje....e une nuk i kam qef ultimatumet ....
E thjeshte fare ..shiko , u rregjistova per hir te Noa_al se e respektoj nje femer te larte si ajo
dhe bera 9 shkrime.....ti dhe oficerat e tu me bej te rri ;) s'ke nevoje te nxjerresh thonjte
fol shkurt e shqip ...edhe me dialekt te marr vesh ;)
Embelsia jote nuk eshte pa pasoja ..... :zemer

Hakuna Matata te gjitheve .........
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
I-AMESHUAR shkroi:
Jackass shkroi:Laert ...me pelqen ky emer... po kjo menyra jote sume-kruajtese spo me pelqen !
Ti ke mendimin tend une kam timin dhe nese Hamshuri te pelqen aq shume
mundohu te kalosh nga miqesia virtuale..direkt ne marrdhenje seksuale ( me prezervativ ) :zemer
Po i bjen tarabukut pers'mbrasht ta marrsha ! Tema u hap per sugjerime apo jo ?
Po ti sikur te ishe pjedha e proletarit me thua : kujt ti pelqejne te rrijne
kujt nuk i pelqen le te iki .....Qetesou ta marrsha , dy kokrra Calma-anus dhe shife qe shkrimi im nuk kishte asnje verenjte
thjesht sygjerim dhe kritike konstruktive .....

Jack me kete fjalor ketu qe ke perdor nuk shoh ndonje sygjerim konstruktiv perkundrazi tregon nivelin e ulte te komunikimit qe ker perdor karshi nje personi qe as e njeh dhe as e di dhe mund te jete minoren apo dhe i moshuar dhe ti pa piken e pergjegjesise ke hedh ca llafe per te treguar cfare?????
Tashi duhet nje antar me nivel te ulet inteletual ne sit apo jo ?
Nuk jemi te gjithe zheni ....nuk i hodha llafet kot ne pusete por i shkruajta imtesisht
qe ta marrin vesh qe Ironia e tij nuk me pelqeu ...dhe mbase u bera xheloz qe te lavrdoi aq shume ty
Tash mos ja fut kot, me le edhe mua nje....se ti je shume elokuent, te le pa dashnore ;)
lene ma qe shoke s'bej kurre po qe ti afer :) :) :)
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Laert shkroi:I Ameshuar!

Fjalori qe ka perdore nje mik i sitit nuk esht aspak miqesor dhe une nuk ja lejoj vetes kurre ti pergjigjem ne ate menyre.
Kjo esht puna e tij. Une e respektoj per mendimin qe jepe, por jo per fjalorin e tij .....
Besoj se nuk ka me e perdore me ate soj fjalesh te pazakonta sepse jemi te barabarte ketu dhe nuk ka nevoje te mprehim shpatat, por vetem te anashkaloj ket nervozizem kaq gjakftohte te Jackass.
Une i shtrij doren e miqesie te linkut tone. Kjo nuk esht frike, por miqesi.


Fjalori qe ka perdor Jackass eshte shume i embel ;)
Kultura jote ben qe te mos me pergjigjesh, Bravo !
dhe une si i pakulture mendoj se s'ka vend
te te kerkoj falje dhe nuk do anashkaloj asnje lloj ironie
ne forme paralajmerimi ...... do te te respektoj secilin sipas merites
dhe jo sipas numrit te shkrimeve qe ka bere !
Frike ? Frika nuk e largon rrezikun, miqesia jote e gjen deren hapur .....byjrum !

Ps: kam shkruajtur pa asnje lloj nervozizmi si gjithmone !
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 4 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 11 Maj 2021, 17:45
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari