Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 2 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
urime per site ne pergjithesi dhe per temen qe ke hapur ne vecanti.Kjo tregon se nuk je nje person egocentrik.Ne e kuptojme shume mire qe site eshte i ri dhe akoma presim permiresime.Une ja morra pak a shume doren por me ato quotat kam problem, megjithate ndoshta ne te ardhmen gjerat do jene me komplote.e di se cfare nuk do deshiroja une te shikoja ketu?
Ato puthjet hipokrite qe kur dikush largohet qofte dhe per nje jave askush nuk e kujton me kurse kur jane online te gjithe puthen dhe lepien.
Do doja te sillnit teste te ndryshem mbi dashurine, xhelozine etj.........Ne nje site grek futem vetem per testet , jane shume argetues dhe ato site shqiptare qe frekuentoj nuk i disponojne.

Me respekt Ksanthi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
ksanthi shkroi:urime per site ne pergjithesi dhe per temen qe ke hapur ne vecanti.Kjo tregon se nuk je nje person egocentrik.Ne e kuptojme shume mire qe site eshte i ri dhe akoma presim permiresime.Une ja morra pak a shume doren por me ato quotat kam problem, megjithate ndoshta ne te ardhmen gjerat do jene me komplote.e di se cfare nuk do deshiroja une te shikoja ketu?
Ato puthjet hipokrite qe kur dikush largohet qofte dhe per nje jave askush nuk e kujton me kurse kur jane online te gjithe puthen dhe lepien.
Do doja te sillnit teste te ndryshem mbi dashurine, xhelozine etj.........Ne nje site grek futem vetem per testet , jane shume argetues dhe ato site shqiptare qe frekuentoj nuk i disponojne.

Me respekt Ksanthi.

Faleminderit per urimin dhe per kuptimin e plote qe i ke bere objektivit tim i cili eshte te ndaje cdo gje me thjeshtesi se bashku me ju.
Nqs e ke vene re nuk ka leju as poshte emrit te kem asnje titull adminsitrator apo ku di une thjesht sepse dua qe mos te dukem ndryshe nga ju.
Persa i perket puthjeve ke te drejte pasi te kuptoj, shpresoj qe asnje mos te hap nje teme te tille por une ama smund te ndaloj asnje anetar/e qe mos te hap nje teme te tille pasi bjen ndesh me te drejta qe ka cdo anetare i ketij siti. Pra shpresoj mos te hapet nje teme e tille, me shume se te shpresoj skam mundesi tjeter.
Persa i perket kerkeses do mundohem qe ta plotesoj edhe ate sepse eshte me interes dhe per mua.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Definitivisht Proletari mori formen qe gjithmone kam deshiruar.
Shpresoj tju kete pelqyer dhe juve.
Megjithate pres kritikat tuaja.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
:muah
I AMESHUAR!
Mesndoj se ka dale shume bukur sepse sfondi i zi evidenton germat dhe figuren.
Te lumte se kjo nuk esht e lehte! :yes:
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Pershendetje te gjitheve !

Urime per design e ri te Proletarit, eshte i lezetshem do thoja por nuk mendon se eshte pak i erret? :oops: Dmth duke pare nje faqe tjr njekohesisht dhe kete te lodhen pak syte do thoja... gjithsesi mbetet mendimi im , nese i pelq shumices ok :muahRespekte
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
summer spell shkroi:Pershendetje te gjitheve !

Urime per design e ri te Proletarit, eshte i lezetshem do thoja por nuk mendon se eshte pak i erret? :oops: Dmth duke pare nje faqe tjr njekohesisht dhe kete te lodhen pak syte do thoja... gjithsesi mbetet mendimi im , nese i pelq shumices ok :muahRespekte

Faleminderit per mendimin sepse eshte me rendesi mendimi i secilit.
Kur e ke fjalen per lodhje syrit. E ke fjalen ne forum apo ne faqen kryesore?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Pershendetje !

I - Ameshuar sic thash me duket i erret si ne portal dhe ne brendesi te tij , te lodhen syte po te rrish me shume se 5 min. Gjithsesi mbetet mendimi imi....


Respekte
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Sfondi i zi eshte shume i forte. Nese mundeni provojeni pak me te lehte.
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Jam dakort me ju dhe do punoj qe ta nderroj me nje sfond me ngjyre me te lehte.
Faleminderi per sygjerimet tuaja.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Sa bukur ka dale sfondi i sitit!, Posted 21 Mars 2009, 18:51
:muah
E meriton nje falenderim shoqeror sepse ke be nje pune artistike me gjetjen e ngjyres se sfodit te sitit www.proletari.com! Mua me pelqeu shume ja trgova miqve dhe u pelqeu shume. Te lumte se me ne fund e realizove bukur!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 2 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 11 Maj 2021, 18:54
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari