Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 1 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Ketu do deshiroja qe te jepni mendmet tuaj apo dhe kritikat konstruktive ne lidhje mbi kete sit te ri ne menyre qe te jemi sa me prane asaj qe deshironi dhe te gjendeni sa me prane njeri-tjetrit.

Pres mendimet tuaja, mos ngurroni debati dhe kritika jane zhvillimi dhe permiresimi i ketij siti qe eshte i te gjithe shqiptareve pa dallim.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Mua sme pelq qe ka keto orientimet poshte dhe djathtas se di nese i'u dalin juve por mua po, gjithashtu spo di se ku behet quote nje postim... :roll: kaq tani per tani. :engjell

Respekte
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
MIRE I AMESHUAR QE SHTRON KESI PYETJESH.
MUA ME PELQEN SEPSE ESHTE SERIOZE, NUK GJEN ASNJE FAQE KAOSIT, POTERE APO TE PALEZETSHME.
UNE DALLOJ SE KY SITE www.Proletari.com ESHTE SIKUR NJE REVISTE KU GJEN HYRESI TEMA TE NDRYSHME TEORIKE, PRAKTIKE, DEBATE ME TEMA TE LIRA TE SJELLUR NGA VETE PERDORUESIT SIPAS SHIJEVE TE TYRE, LAJME TE FRESKETA, KOMENTE, ARTIKUJ TE PERKTHYER, FIGURA NGA ARKEOLOGJIJA, HISTORIA, HUMORISTIKE DHE PER TURIZMIN SHQIPTAR.....TEMA AKTUALE, TEMA SOCIALE-ARTISTIKE.....
AJO QE ME PELQEN DHE QE ESHTE PER MUA E PARA SITE DY-GJUHESH, QE ESHTE SITE MIKSE, PASI ESHTE E PARA SITE PER SHQIPTARET DHE ITALIANET.
KA SITE SHQIPTARE QE I KANE NE DISA GJUHE, QE FARE MIRE VLERSOHEN PASIVE, NDERSA www.Proletari.com ESHTE AKTIVE E PERDORIM NGA ITALIANE.
NUK KA GJE ME TE VECANTE DHE GATI EKZOTIKE KUR FUTET ITALIANI DHE SHEH FAQE SHQIPTARE APO E KUNDERTA.
PRA ESHTE SIKUR NJE LIBER NE DY GJUHE QE PERDORET NGA DY LLOJE QYTETARESH TE HUAJ.
KY QUHET INTEGRIM I NATYRSHEM, PA INFLUENCA ANTISHQIPTARE APO ANTIITALIANE. KJO PER MUA ESHTE NJE SITE QE SHPREHE KULTURE POPUJSH.
MANDEJ NE DO E MARRIM NE KONSIDERATE SE ESHTE LINKE I RI, SIKUR FOSHNJA QE ESHTE DUKE U RRITE SHENDOSHE.
KAM SHPRESE SE ANTARET KANE ME KONTRIBUAR POZITIVISHT PER TA PASURUAR ME KONTRIBUTET E SHIJEVE TE TYRE.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
summer spell shkroi:Mua sme pelq qe ka keto orientimet poshte dhe djathtas se di nese i'u dalin juve por mua po, gjithashtu spo di se ku behet quote nje postim... :roll: kaq tani per tani. :engjell

Respekte

Faleminderit qe sjell veshtiresite qe ke te orientohesh ne kete sit.
Shpjegoj per te gjithe
Per momentin gjuah shqipe ka probleme por une e kam kthy sitin ne gjuhen shqipe sepse me pelqen qe te jete shqip mirpo po te shikoni ne faqen kryesore majtas lart do te gjieni nje opsion "language" - Gjuha dhe aty mund ta ktheni ne gjuhen qe deshironi por gjuha me te gjitha opsionet dmth dhe me quoten qe deshiron Summer eshte vetem ne gjuhen Angleze. Per momentin do jete keshtu sepse paketa e shqipes akoma s'eshte e kompletuar.

Persa i perket asaj qe ka shume opsione e dashur Summer nuk eshte faji im qe kemi forumin e fundit te azhornuar nga MKportali dmth eshte shume modern dhe ne fillim duket i komplikuar por po te mesosh do shikoni qe te besh xhiron ne forum eshte shume i shpejte dhe efektiv ;)

Shpresoj te kem qene i qarte ups;
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Liberta shkroi:MIRE I AMESHUAR QE SHTRON KESI PYETJESH.
MUA ME PELQEN SEPSE ESHTE SERIOZE, NUK GJEN ASNJE FAQE KAOSIT, POTERE APO TE PALEZETSHME.
UNE DALLOJ SE KY SITE http://www.Proletari.com ESHTE SIKUR NJE REVISTE KU GJEN HYRESI TEMA TE NDRYSHME TEORIKE, PRAKTIKE, DEBATE ME TEMA TE LIRA TE SJELLUR NGA VETE PERDORUESIT SIPAS SHIJEVE TE TYRE, LAJME TE FRESKETA, KOMENTE, ARTIKUJ TE PERKTHYER, FIGURA NGA ARKEOLOGJIJA, HISTORIA, HUMORISTIKE DHE PER TURIZMIN SHQIPTAR.....TEMA AKTUALE, TEMA SOCIALE-ARTISTIKE.....
AJO QE ME PELQEN DHE QE ESHTE PER MUA E PARA SITE DY-GJUHESH, QE ESHTE SITE MIKSE, PASI ESHTE E PARA SITE PER SHQIPTARET DHE ITALIANET.
KA SITE SHQIPTARE QE I KANE NE DISA GJUHE, QE FARE MIRE VLERSOHEN PASIVE, NDERSA http://www.Proletari.com ESHTE AKTIVE E PERDORIM NGA ITALIANE.
NUK KA GJE ME TE VECANTE DHE GATI EKZOTIKE KUR FUTET ITALIANI DHE SHEH FAQE SHQIPTARE APO E KUNDERTA.
PRA ESHTE SIKUR NJE LIBER NE DY GJUHE QE PERDORET NGA DY LLOJE QYTETARESH TE HUAJ.
KY QUHET INTEGRIM I NATYRSHEM, PA INFLUENCA ANTISHQIPTARE APO ANTIITALIANE. KJO PER MUA ESHTE NJE SITE QE SHPREHE KULTURE POPUJSH.
MANDEJ NE DO E MARRIM NE KONSIDERATE SE ESHTE LINKE I RI, SIKUR FOSHNJA QE ESHTE DUKE U RRITE SHENDOSHE.
KAM SHPRESE SE ANTARET KANE ME KONTRIBUAR POZITIVISHT PER TA PASURUAR ME KONTRIBUTET E SHIJEVE TE TYRE.

Faleminderit Liberta si gjithmone i detajuar dhe me komplimenta plot.
Ky sit ka 1muaj qe eshte kriju dhe shpresoj se ne nje kohe rekord se bashku kemi arrit ta bejme nje sit qe ka larmi. E di mungojne shume gjera por ju premtoj se ky sit do jete nje OAZ ku te freskohemi me informacion, dije dhe argetim. Anetaret duken te nje mendmi me mua sepse shoh ne postimet dhe deshirat e tyre ndoshta gabohem por une jam i hapur ndaj cdo kritiket dhe sygjerimit.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
U shtua dhe seksioni Video, si mendoni ju pelqen? apo nuk permbush kerkesat tuaja??
Jepni mendmin tuaj faleminderit

Pres pjesmarrjen tuaj sepse cdo gje ketu dua ta ndaj bashke me ju

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
:muah I Ameshuar qe je gjithm gati per pegjigjet tona

Na e paskan bere me hile ne ne favor te anglishtes.. mmm... shq eshte me e bukur :P Se kisha menduar ta kthej ne ang forumin.Nejse doja te thoja se di per te tjr por per mua ska veshtiresi perdorimi te forumit ne cepat e tij apo ku di une thjeshte ato orientimet se si mu duken... nejse perderisa eshte opsioni kshu ....!

Respekte
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Ma rekomanduan kete forum , pasi me pelqejne forumet serioze, vertet ketu temat jane serioze megjithese te pakta jane te goditura.
Urime.
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Arla shkroi:Ma rekomanduan kete forum , pasi me pelqejne forumet serioze, vertet ketu temat jane serioze megjithese te pakta jane te goditura.
Urime.

Te uroj mirseardhjen dhe faleminderit per mendmin tend
Me pelqyen 2temat qe hape dhe kjo tregon sintonin qe ka ky sit me ate qe kerkon dhe ti.
Shpresoj qe te krijojme se bashku ate qe deshirojme te gjithe.
Jam dakort me sygjerimin tend dhe besoj qe temat e goditura do pasurohen pikerisht nga te gjithe pjesmarresit dhe shoqeria qe po krijojme ketu.

Me respekt I-AMESHUAR


Ps: Beji te fala rakomandueses :bravo: (shaka)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Arla me te vertet me pelq temat qe hap ti... ! Urime .. :kisspo i perhj ps se Ameshuarit : flm per te falat :engjell puci puci dhe une :) :) :) :)to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 1 prej 8 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 21:06
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari