Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 7 prej 8 · 1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Kome shkroi:Un mendoj qe ky forum i mrekullushem do terhjekun nji audienc te gjan e te demografive te nryshme.

Pikpamja jeme asht qe ky forum ban diferenc domethanse nga forumet e tjera.
Piksepari un kam bindje te thell qe proletari perban nji sfer publike demokratike ku shqiptart
e grupmoshave e formimeve varainte mund te shfaqin opionionet, preokupimet e bashkveprojn
me tjert, en mnyr me ken qytetar aktiv i nje bote demokratike.

Konsekuenca imediate e kesaj do jet ishalla rritja e pjesmarrsve aktiv (antarve) por edhe
klikeve te vizitorve miq.

Por menazhuesit mendoj qe duhet te jene ma aktiv ne promovimin dhe reklamimin
e 'te vecantave' te proletarit ne audienca te reja, pa lan mas doret antart e vym te tashem.

Ritja e trafikut virtual bahet edhe nepermjet 2 strategjive.
1) Me zgjeru nenforumet me tema te cilat jan pa qe terhjekun klikimet e antarve e vizitorve.
Rezultati asht a) Rritje domethanse e kohes qe antart kalojn en ket sit, ata do kalojn ma shum koh dhe rrjedhimisht rritet edhe numri i orve te trafikut ne pergjithsi.
b) mobilizimi psikologjik i vizitorve per tu rregjistru. Per ket te funduit jam deshmitar vet :)

Strategjin tjeter do ta zhvilloj heren tjeter se kerkon koh

Pershendetje Kome dhe te falenderoj per komplimentitn qe i bere kesaj faqe.
Persa i perket sygjerimit pergjigjaj ime eshte se ke ceke mire ate qe duhet por une do shtoja qe anetaret jane vete ato qe do kerkojne hapesira ne kete forum pra nqs kerkohet dhe une shoh qe nje hapesire e kerkuar dhe e mbestetur ne motivin konkret merr aprovimi e menjehershem nga une.
Nje pytje kisha une meqe the qe duhet bere me shume reklame, ju Kome personalisht nga erdhet pra ku e pe proletari.com apo kush ta sygjeroj?

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 13 Prill 2009, 13:14
Faleminers per pytjen I-Ameshuar.
Un jam njoft me ket forum nepermjet nji shoqe teme.

Rrespekte gjithashtu.
"When it comes to saving and protecting lives your MIND is the ultimate weapon" -SPF- a Force for the Nation.

The spirit of Asia
http://www.youtube.com/watch?v=DiPtjSuzsNc
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit, Posted 14 Qershor 2009, 23:57
Te lumte dora I Ameshuar se e ke pru nje disanjo elegante tashti.
Ke permiresuar shume hapjet e faqeve ne site me korniza dhe ngjyra te kombinueshm per syrin.
Te lumte! :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
dhe mua me pelqen, urime per punen.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit, Posted 25 Qershor 2009, 19:08
I nderuar I Ameshuar!

Dua te pershendes per hapjen e Kendit poetik apo Fjala Poetike ne site www.proletari.com!
Simpatizantet kane shije dhe sense krijimtarie ne fushen poetike. Hapesira qe ju e krijoni eshte mjafte komode.
:flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Ju falenderoj per mbeshtetjen qe i jepni ketij siti dhe mua qe mundohem qe ta bej sa me kendshem dhe modern duke ju ofruar sa me lehtesime ne perdorimin dhe komunikimin ne kete sit.
Kam shtuar kendin poetik pasi pashe interesimin qe kishit per nje kend te tille si ti Laert ashtu dhe Diana qe na kenaqet me "burimin e fresket shpirteror" te thurur ne vargje poetike.
Gjithmone prane jush.
Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 58
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Mua me pelqen shume ky sit. Sigurisht qe e mira nuk ka fund dhe kudo mund te kete vend per permiresime, por mund te them qe ndjehem mire kur lexoj postimet tek Proletari, si dhe nga pamja e kendshme. Uroj qe te shtohen sa me shume anetaret aktive, gje qe arrihet edhe me larmine e temave dhe me analizen reale dhe te vertete neper tema te ndryshme, gje qe nuk e gjen kudo. Sa me shume te preken tema qe perputhen me interesat dhe te perditshmen, me kerkesat dhe pikat e dobeta te jetes se shqiptareve dhe jo vetem te shqiptareve, aq me shume ky sit do te behet i vizituar dhe natyrisht, i kerkuar. Edhe nje here urime dhe suksese!
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Diana shkroi:Mua me pelqen shume ky sit. Sigurisht qe e mira nuk ka fund dhe kudo mund te kete vend per permiresime, por mund te them qe ndjehem mire kur lexoj postimet tek Proletari, si dhe nga pamja e kendshme. Uroj qe te shtohen sa me shume anetaret aktive, gje qe arrihet edhe me larmine e temave dhe me analizen reale dhe te vertete neper tema te ndryshme, gje qe nuk e gjen kudo. Sa me shume te preken tema qe perputhen me interesat dhe te perditshmen, me kerkesat dhe pikat e dobeta te jetes se shqiptareve dhe jo vetem te shqiptareve, aq me shume ky sit do te behet i vizituar dhe natyrisht, i kerkuar. Edhe nje here urime dhe suksese!

Bukuria e ketij siti je ti dhe gjithe anetaret qe e perbejne kete sit sepse pa ju sdo kishte kuptim ky sit. Mundohemi ta ruajme me nje etike profesionale aq sa kemi mundesi sepse gjithcka eshte e bazuar mbi punen vullnetare qe i dedikojme dhe me thene te drejten nuk eshte e lehte. Por kur ju shoh juve sikur me mbushni me energji qe tju dedikoj edhe me shume sa me profesionalitet dhe mundesi ne menyre qe proletari te jete vertet nje oaz virtual.
Te falenderoj per mirenjohjen dhe komplimentet si dhe per pjesemarrjen tende aktive ne kete sit.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit, Posted 30 Qershor 2009, 02:02
:flm
Me duhet te falenderoj shume i nderuari I Ameshuar per infrastrukturen qe ngrite ne Faqen ballore te sitit www.Proletari.com per ZGJEDHJET E REJA PARLAMENTARE TE DT. 28 QERSHOR 2009)
sHUME FALEMINDERIT PER MUNDESINE QE ME KRIJOVE MUA SI DHE U JEPE ME DIJE CDO ANTARIT SI DHE MIQVE MUNDESINE E TE MARRURIT INFORMACION TE FRESKET NGA BURIMI I SAKTE PER REZULTATET PERIODIKE QE TRANSMETON TVSH.
BESOJ SE NUK DO TE ZHGENJEHENI ME NJOFTIME TE REJA E TE FRESKETA TAMAM PER STINEN E VERES. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 84
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Teologjia Filozofike

A ka mundsi me e ndrru titullin se s'ka teologji filozofike. Jan ose njana ose tjetra, ose te dyja bashke por si deg t'ndame. Flm
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 7 prej 8 · 1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2022, 16:59
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari