Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Ju pelqen siti Proletari?
Po
9
69%
Jo
0
S'ka votime
Duhet permiresuar
4
31%
Totali votave: 13
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 6 prej 8 · 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jepni sygjerimet apo idete tuaja rreth Proletarit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
ksanthi shkroi:Pershendetje i amshuar , pergezime per punen e kryer deri tani dhe qe merr ne konsiderate mendimet tona.
ato kuotat nuk i kuptova akoma .
me respekt ksanthi.

Faleminderit Ksanthi
Kurse queten mjafton ta kthesh sitin ne gjuhen angleze. shko ne ->home ->djathtas ku eshte tabela e language ktheje gjuhen nga albanian ne english. Kaq dhe pastaj do shikosh qe do dalin dhe opsioni quote :yes:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Flm do ta provoj.

Kisha dhe nje pyetje tjeter , si mund te postoj foto se dua te hap nje teme te bukur.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 45
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Laert shkroi:katharine!

I pari qe do te kete parasysh kerkesen tende do te jem une. Ti e din shume mire se kur esht e nevojshem duhet.


Te falenderoj Laert qe ke nji mendje me mua !
Besoj se eshte llogjike keshilla ime !
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
I ameshuar sinqerisht te pergezoj per faqen,por duhet te them se ka nevoje per permiresime mundohu qe kjo faqe te jete e vecante dhe te kete ate qe se kane ''FAQE LIMONADE'' shqiptare.
Mua me duket si motra binjake e ZEMER SHQIPTARE.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
ksanthi shkroi:
Kisha dhe nje pyetje tjeter , si mund te postoj foto se dua te hap nje teme te bukur.


Fotot i poston duke marre dhe vendose adresen e fotos nga siti i caktum, dhe duke shtyp opsionin "Img"

Shpresoj te kem ndihmuar, gjithsesi pyt prape, nqs ke nevoje.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
HEN-RI shkroi:I ameshuar sinqerisht te pergezoj per faqen,por duhet te them se ka nevoje per permiresime mundohu qe kjo faqe te jete e vecante dhe te kete ate qe se kane ''FAQE LIMONADE'' shqiptare.
Mua me duket si motra binjake e ZEMER SHQIPTARE.

Faleminderit Henro
Tashi shpresoj qe limonada pihet ne bar jo ne pallatin e kongreseve keshtu qe ska pse te kthehet proletari ne faqe limonade.
Megjithate kjo varet me shume nga ju se nga une sepse une besoj e di ca tipi jam me njeh sa do pak keshtu qe nqs do kem shoqeri me baza te forta ky sit do behet aren debatesh konstruktive dhe informative duke argetuar lezecem dhe me norma.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Kristela shkroi:
ksanthi shkroi:
Kisha dhe nje pyetje tjeter , si mund te postoj foto se dua te hap nje teme te bukur.


Fotot i poston duke marre dhe vendose adresen e fotos nga siti i caktum, dhe duke shtyp opsionin "Img"

Shpresoj te kem ndihmuar, gjithsesi pyt prape, nqs ke nevoje.Flm Kristela por dua ti postoj nga komjuteri im jo nga faqe tjeter.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
I ameshuar jam e mendimit se temat e reja duhet ti lesh pak ne faqen e pare sepse keshtu humbasin nga te vjetrat , ti jepet pak rendesi me shume sepse dhe ata qe i hapin besoj se e meritojne .


Me respekt Ksanthi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
ksanthi shkroi:I ameshuar jam e mendimit se temat e reja duhet ti lesh pak ne faqen e pare sepse keshtu humbasin nga te vjetrat , ti jepet pak rendesi me shume sepse dhe ata qe i hapin besoj se e meritojne .


Me respekt Ksanthi.

Eshte e vetmja faqe qe ka 20tema nga forumi qe dalin ne faqe te pare pra me shume se kaq smund te bej.
Temat e reja dalin por qe te rrijne ne faqe te pare varet nga postimet, pra nuk jam une qe i heq po automatikisht dalin ato qe kan postime
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 13 Prill 2009, 13:14
Un mendoj qe ky forum i mrekullushem do terhjekun nji audienc te gjan e te demografive te nryshme.

Pikpamja jeme asht qe ky forum ban diferenc domethanse nga forumet e tjera.
Piksepari un kam bindje te thell qe proletari perban nji sfer publike demokratike ku shqiptart
e grupmoshave e formimeve varainte mund te shfaqin opionionet, preokupimet e bashkveprojn
me tjert, en mnyr me ken qytetar aktiv i nje bote demokratike.

Konsekuenca imediate e kesaj do jet ishalla rritja e pjesmarrsve aktiv (antarve) por edhe
klikeve te vizitorve miq.

Por menazhuesit mendoj qe duhet te jene ma aktiv ne promovimin dhe reklamimin
e 'te vecantave' te proletarit ne audienca te reja, pa lan mas doret antart e vym te tashem.

Ritja e trafikut virtual bahet edhe nepermjet 2 strategjive.
1) Me zgjeru nenforumet me tema te cilat jan pa qe terhjekun klikimet e antarve e vizitorve.
Rezultati asht a) Rritje domethanse e kohes qe antart kalojn en ket sit, ata do kalojn ma shum koh dhe rrjedhimisht rritet edhe numri i orve te trafikut ne pergjithsi.
b) mobilizimi psikologjik i vizitorve per tu rregjistru. Per ket te funduit jam deshmitar vet :)

Strategjin tjeter do ta zhvilloj heren tjeter se kerkon koh
"When it comes to saving and protecting lives your MIND is the ultimate weapon" -SPF- a Force for the Nation.

The spirit of Asia
http://www.youtube.com/watch?v=DiPtjSuzsNc
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 80 postime · Faqe 6 prej 8 · 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Maj 2022, 22:31
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari