Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
Vini Re, Vini Re.
Drejtues

Poste: 84
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Vini Re, Vini Re., Posted 18 Janar 2010, 22:16
Urime te gjithe proletareve kete vit te ri.

Me sa duket proletarit i ka rene swine flu (asht ma bukur anglisht), dhe po ndodhet ne gjendje kome.
Nese dikush e sheh "veterinarin" I Ameshuar i lutemi ta vizitoje sa me shpejt kete sit dhe ta perjashtoje palinen.

Dhe kisha me i than qe edhe une e kam nji problem tjeter se s'arrij me u lidh me sitin. Do ti lutesha I Ameshuar te mi lidhin telat

:muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Vini Re, Vini Re., Posted 19 Janar 2010, 01:15
Kokermeli!

Te falemnderit shume per urimin tradicional!
Siti jone e ka vu urimet per KRISHTLINDJEN DHE PER VITIN E RI 2010 PER MIQTE, DASHAMIRE, por urimet vazhdojne sepse ato jane buqeta e fresket e fillim vitit te Ri 2010.
Gjithashtu te uroj edhe njeher : Kjofte i mbare ky vit per ty me nuse e me djale! Te ecte e mbara!

- Kena ra ne halle me njefare palinafla, qe esht nje shqiptar diku dhe na ka demtuar rende, duke na paralizua tash 3 dite sitin tone me nje rrebesh reklamash viagrash etjera marrina.
Ky shqiptar me qellim e ka kryer ket marrezi ne bahcen e dikujt me synim edhe te fitoji me reklama ne kurriz te sitit tone.
I jam lutur tash dy-tre dite, por ka vazhdua tymin e vet. I Ameshuari esht i zene dhe nuk ka mundur te merret me ket soj shqiptari kaq te merzitshem.
Po presim kur ti dale gjumi Te Ameshuarit!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 20 Janar 2010, 16:43
I ameshuar besoj ka pire shume vere per vit te ri dhe si ka dale akoma.
Antari qe merrej me reklamat vertet na ngriti nervat , pfffff keta njerez nuk kane me cfare te merren.

Hajde gezuar dhe nje here vitin e ri, qofte nje vit i mbare per te gjithe . :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 21 Janar 2010, 00:40
:) epo rrini re rehat se su be nami qe nje njeri kerkon te bej reklame nepermjet ketij siti, su be nami se keshtu ndonje proletare i varfer luan nje cike :muah
Sa te mire jeni mer amon se dija qe e doni kaq shume proletarin nje puthje trasparente per ju te tre :muah :mandi:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 84
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 05 Shkurt 2010, 22:28
Laert,

Kam dasht me tu pergjigj ma heret por s'i kam pas mundsit se I Ameshuar hala s'mi ka lidh telat :). Me ba habi se shkodrant jan mjeshtra kur vjen puna me lidh telat, biles shumica qe punojn ne KESH shkodran jan :mandi:
Ty t'faleminders per urimin, se taman per qejf temin e kishe ba. Per me tu plotsu deshira, a kishe me ma gjet edhe nusen, se per djalin s'e kam per shpejt :) Edhe letrat ia kisha ba, edhe pun i kisha gjet n'supermarkat :-D edhe prindt ia kisha marr me vedi knej. Se ishtu ndihmojm edhe ekonomin shqiptare me u rrit perdit e me arrit nivelet ma t'nalta evropiane edhe mu ma zgidh hallin :bobe:
Pershendetje :yes:


I Ameshuar,

Sa her hy vet te siti, e gjej ka nji palinflu t'çakordume ktu, me t'than mendja se jan tu m'njek. A s'ka ndonji ilaç per kta e me i hjek krejt (me shikju te kto ilaçet qe rreklamojn ktu n'sit :) )
E masi jena qe jena, si i bahet e me u lidh prap une te siti, se u mbyta tu e ba prov por gjithmon sa her identifikohem, ma kerkon prap identifikimin ? Jam sistem apple. Ma perpara hyjshe pa problem por ka koh qe s'po ban.
Ma gjej dermanin t'lutem se ka ra siti n'letargji qysh se s'jam lidh vet ktu :dru:
Naten e mir e nji nuse edhe per ty :) (prit rradhen)

:flm
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 20 Shkurt 2010, 21:23
kokërrmeli shkroi:I Ameshuar,

Sa her hy vet te siti, e gjej ka nji palinflu t'çakordume ktu, me t'than mendja se jan tu m'njek. A s'ka ndonji ilaç per kta e me i hjek krejt (me shikju te kto ilaçet qe rreklamojn ktu n'sit :) )
E masi jena qe jena, si i bahet e me u lidh prap une te siti, se u mbyta tu e ba prov por gjithmon sa her identifikohem, ma kerkon prap identifikimin ? Jam sistem apple. Ma perpara hyjshe pa problem por ka koh qe s'po ban.
Ma gjej dermanin t'lutem se ka ra siti n'letargji qysh se s'jam lidh vet ktu :dru:
Naten e mir e nji nuse edhe per ty :) (prit rradhen)

:flm

Pershendetje naqe
Me falni per vonesen por jam i mbytur ne pune ne jeten reale dhe skam pas mundesi as me shkru edhe pse kam hy thjesht vrap e vrap per me fshi ato idiotet qe hyjne me be reklame spam ne kete sit. Po ja qe smund ti bejme gje pervec se ti fshij dhe ti bllokoj ip-te me shume se kaq skam mundesi.
Per sa i perket problemit tend se kam idene sepse llogaria jote eshte ne rregull dhe une apsolutisht ste kam prekur gje por duhet te jete ndonje mbrojtje serverit ku ndodhet proletari.com qe nuk lejon proxyt e internetit tend te hyjne. S'di cte them me shume pasi tjeter gje sme vjen ne mendje. Por te siguroj qe ske problem nga siti dhe po ashtu llogaria jote eshte ne rregull.
Pershendetje nga une.
Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 84
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 21 Shkurt 2010, 19:09
Per ishtu, mos m'thirr ma naqe, se po m'detyron me dal prej shpis e me ec 100 metra n'kam, per me hy n'internet. :dru:
Po ku e ka adresen ky proxy e me ia ba nji vizit vet e me i skjaru punt me te, se dikur me ka leju me hy prej kolltukut e itesh po m'ban me ba fiskultur :bobe: , si dikur n'rini teme. Por s'asht çudi se nji sit me emer Proletari, vetem zbor t'ban :)

Ty t'faleminders per pergjigjen, e ishalla s'njeh kriz hiç :engjell
E di qe problemi s'ka ardh prej teje, por thash ndoshta me t'shti mik (kunati i shokut Xhemal ma). Po ça me i ba se s'po di not as vet :)

Pershndetje
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 21 Mars 2010, 01:10
Ka mundesi qe do ju dalin ca gabime teknike. Por eshte thjesht nje gabim pasi siti jone nuk eshte i tille. Sidoqofte kemi marre masa sigurie.
Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 4
Antarësuar: 06 Qershor 2010, 20:40
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 07 Qershor 2010, 19:17
I-AMESHUAR shkroi:Ka mundesi qe do ju dalin ca gabime teknike. Por eshte thjesht nje gabim pasi siti jone nuk eshte i tille. Sidoqofte kemi marre masa sigurie.
Me respekt I-AMESHUAR

Pershendetje te gjithe proletarve!
Me ndihmoni si ta korigjoje oren sepse nuk mundem,edhe duke lexuar pergjigjen per ndryshimin.Si behet praktikisht pasi ke hyre ne profil? Cfare duhet te beje? :flm
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Vini Re, Vini Re., Posted 08 Qershor 2010, 11:49
Pershendetje Agim.
Ora vendoset automatikisht nga sistemi.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 03:21
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari