Faqe 1 prej 1

Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 27 Shkurt 2009, 17:35
nga I-AMESHUAR
Per cdo problem qe kane anetaret mbi sitin.
Jemi ne dispozicionin tuaj te ju ndihmojme me aq sa varet nga neve.
Mos hezitoni ne jemi ketu per juve. :muah

Me respekt I-AMESHUAR

Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 01 Mars 2009, 21:10
nga Kristela
DERI TASH ASNJI PROBLEM. PRANEJ RRI I QETE ADMINISTRATOR

Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 11 Mars 2009, 09:55
nga Laert
:yes: Asnje ankese administrator!
Merru me pune te tjera.

Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 24 Mars 2009, 14:42
nga Laert
:muah Te lutem I Ameshuar!

- E vura re se ke be ndryshime ne faqe me shtesa te mrekullueshme qe na duhet shume. Te lumte dora!
- Perpiqem tash nje kohe me vendose me yutube nje video te filmit te Skanderbegut, te rubrika historia e lashtesise shqiptare por e pamundur.
Te lutem me ndihmo!
shendet
:yes:

Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 24 Mars 2009, 14:56
nga Laert
:muah

Oh te lumte I A meshuar!
Me ke mrekulluar me montime te vecanta dhe mjaft funksionale, d.m.th shume te perdorshme per te gjetur materiale te sitit. :muah

Re: Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 24 Mars 2009, 17:42
nga I-AMESHUAR
Laert shkroi::muah Te lutem I Ameshuar!

- E vura re se ke be ndryshime ne faqe me shtesa te mrekullueshme qe na duhet shume. Te lumte dora!
- Perpiqem tash nje kohe me vendose me yutube nje video te filmit te Skanderbegut, te rubrika historia e lashtesise shqiptare por e pamundur.
Te lutem me ndihmo!
shendet
:yes:

Eshte shume e thjesht me vu video youtube.
Mjafton me marr linkun e videos dhe me e ba si fotoja por ne vend qe te shtypesh "Img" shtyp "youtube" e fundit djathtas. :yes:

Re: Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 31 Mars 2009, 18:57
nga KoMiSaR_kAtAnI
shikojeni pak tek bannerat qe kam ven tek faqet partnere , kur klikon ne banner te con ne websit tjeter nuk te con tek : www.albaniaweb.ch , se di pse shpresoj ta rregulloni se websit im eshte Www.Albaniaweb.ch dhe jo albaniaweb.eu

Re: Kontakto Proletari staf

PostPostuar: 31 Mars 2009, 23:05
nga I-AMESHUAR
KoMiSaR_kAtAnI shkroi:shikojeni pak tek bannerat qe kam ven tek faqet partnere , kur klikon ne banner te con ne websit tjeter nuk te con tek : http://www.albaniaweb.ch , se di pse shpresoj ta rregulloni se websit im eshte http://Www.Albaniaweb.ch dhe jo albaniaweb.eu

Thjesht kishe gabu tek linku sepse e kishe vene gabim.
Tashi eshte ne rregull

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari