Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Kontakto Proletari staf
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Kontakto Proletari staf, Posted 27 Shkurt 2009, 17:35
Per cdo problem qe kane anetaret mbi sitin.
Jemi ne dispozicionin tuaj te ju ndihmojme me aq sa varet nga neve.
Mos hezitoni ne jemi ketu per juve. :muah

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kontakto Proletari staf, Posted 01 Mars 2009, 21:10
DERI TASH ASNJI PROBLEM. PRANEJ RRI I QETE ADMINISTRATOR
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kontakto Proletari staf, Posted 11 Mars 2009, 09:55
:yes: Asnje ankese administrator!
Merru me pune te tjera.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kontakto Proletari staf, Posted 24 Mars 2009, 14:42
:muah Te lutem I Ameshuar!

- E vura re se ke be ndryshime ne faqe me shtesa te mrekullueshme qe na duhet shume. Te lumte dora!
- Perpiqem tash nje kohe me vendose me yutube nje video te filmit te Skanderbegut, te rubrika historia e lashtesise shqiptare por e pamundur.
Te lutem me ndihmo!
shendet
:yes:
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kontakto Proletari staf, Posted 24 Mars 2009, 14:56
:muah

Oh te lumte I A meshuar!
Me ke mrekulluar me montime te vecanta dhe mjaft funksionale, d.m.th shume te perdorshme per te gjetur materiale te sitit. :muah
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kontakto Proletari staf, Posted 24 Mars 2009, 17:42
Laert shkroi::muah Te lutem I Ameshuar!

- E vura re se ke be ndryshime ne faqe me shtesa te mrekullueshme qe na duhet shume. Te lumte dora!
- Perpiqem tash nje kohe me vendose me yutube nje video te filmit te Skanderbegut, te rubrika historia e lashtesise shqiptare por e pamundur.
Te lutem me ndihmo!
shendet
:yes:

Eshte shume e thjesht me vu video youtube.
Mjafton me marr linkun e videos dhe me e ba si fotoja por ne vend qe te shtypesh "Img" shtyp "youtube" e fundit djathtas. :yes:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 7
Antarësuar: 28 Mars 2009, 20:31
Re: Kontakto Proletari staf, Posted 31 Mars 2009, 18:57
shikojeni pak tek bannerat qe kam ven tek faqet partnere , kur klikon ne banner te con ne websit tjeter nuk te con tek : www.albaniaweb.ch , se di pse shpresoj ta rregulloni se websit im eshte Www.Albaniaweb.ch dhe jo albaniaweb.eu
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kontakto Proletari staf, Posted 31 Mars 2009, 23:05
KoMiSaR_kAtAnI shkroi:shikojeni pak tek bannerat qe kam ven tek faqet partnere , kur klikon ne banner te con ne websit tjeter nuk te con tek : http://www.albaniaweb.ch , se di pse shpresoj ta rregulloni se websit im eshte http://Www.Albaniaweb.ch dhe jo albaniaweb.eu

Thjesht kishe gabu tek linku sepse e kishe vene gabim.
Tashi eshte ne rregull
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 09:50
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari