Faqe 2 prej 2

Re: Probleme me forumin

PostPostuar: 11 Tetor 2009, 22:12
nga MAZAR-DINO
nuk besoj dhe nuk ka mundesi qe problemin ta kete webi i proletarit...nejse cdo gje ka mundesi....
Kurse antivirusi qe te recomandova eshte nga me te miret.nuk bsoj se qeka aq e veshtire blerja dhe aplikimi...

Re: Probleme me forumin

PostPostuar: 11 Tetor 2009, 22:18
nga Megi
...............

Re: Probleme me forumin

PostPostuar: 24 Tetor 2009, 08:29
nga I-AMESHUAR
Problemi u zgjidh.
Ju faleminderit per durimin.

Me respekt I-AMESHUAR

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari