Probleme me forumin

Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Re: Probleme me forumin

Postby MAZAR-DINO » 11 Oct 2009, 22:12

nuk besoj dhe nuk ka mundesi qe problemin ta kete webi i proletarit...nejse cdo gje ka mundesi....
Kurse antivirusi qe te recomandova eshte nga me te miret.nuk bsoj se qeka aq e veshtire blerja dhe aplikimi...
User avatar
MAZAR-DINO
Drejtues
 
Posts: 66
Joined: 05 Sep 2009, 19:37

Re: Probleme me forumin

Postby Megi » 11 Oct 2009, 22:18

...............
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
User avatar
Megi
Drejtues
 
Posts: 86
Joined: 25 Jul 2009, 17:17
Location: Itali ,Rome

Re: Probleme me forumin

Postby I-AMESHUAR » 24 Oct 2009, 08:29

Problemi u zgjidh.
Ju faleminderit per durimin.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Previous

Return to Ndihme dhe Asistence Teknike

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron