Ketu mund te kerkoni ndihme dhe asistenc per cdo problem qe keni me llogarine tuaj apo me portalin. Jemi ne dispozicionin tuaj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Probleme me forumin
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 66
Antarësuar: 05 Shtator 2009, 19:37
Re: Probleme me forumin, Posted 11 Tetor 2009, 22:12
nuk besoj dhe nuk ka mundesi qe problemin ta kete webi i proletarit...nejse cdo gje ka mundesi....
Kurse antivirusi qe te recomandova eshte nga me te miret.nuk bsoj se qeka aq e veshtire blerja dhe aplikimi...
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Probleme me forumin, Posted 11 Tetor 2009, 22:18
...............
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Probleme me forumin, Posted 24 Tetor 2009, 08:29
Problemi u zgjidh.
Ju faleminderit per durimin.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 09:33
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari