Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Humor pa pare
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 996
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Humor pa pare, Posted 30 Janar 2009, 17:53
Pershendetje
Nje link fantastik te nje papagalli humorist. Kam qesh me te madhe eshte fantastike.
Ha ha ha ha ha ha ha ha eshte hera e pare qe shoh nje humor te tille.
Coni volumin e pc shikojeni dhe ju dhe qeshni:
Papagalli inteligjent - http://www.koreus.com/video/smart-bird.html :mrgreen:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 01 Dhjetor 2022, 21:38
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari