Humor pa pare

Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Humor pa pare

Postby I-AMESHUAR » 30 Jan 2009, 17:53

Pershendetje
Nje link fantastik te nje papagalli humorist. Kam qesh me te madhe eshte fantastike.
Ha ha ha ha ha ha ha ha eshte hera e pare qe shoh nje humor te tille.
Coni volumin e pc shikojeni dhe ju dhe qeshni:
Papagalli inteligjent - http://www.koreus.com/video/smart-bird.html :mrgreen:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Return to I huaj

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron