Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Perse i puth 17 femra nje djale i panjohur ne rruge?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Studenti duke mashtruar puth 17 gra të panjohura në rrugë

• Monday, March 30, 2009
Imazh
Duke u mbrojtur se është në kulturën e tij normale të puth të panjohurit në faqe, studenti suedez nuk ia ka mbushur mendjen policisë të cilët e kanë arrestuar për maltretim.
Në qytetin suedez Lund 14 gra kanë paraqitur “Romeon” e vetmuar i cili i kishte puthur ato në rrugë. Tri viktimat tjera ai i kishte puthur në Malmö.
Të gjitha i ka puthur me mashtrimin e njëjtë. I ka pyetur për këshilla se kah të shkojë për t’i blerë nipit tij dhjetëvjeçar një dhuratë. Pasi që ka marrë përgjigjen, i ka përqafuar dhe i ka puthur në faqe. Pos kësaj u ka nuhatur edhe tek veshi.
Shpërthimet e ndjeshmërisë së tij kanë filluar në muajin mars të vitit të kaluar. Ato kanë vazhduar edhe gjatë shkurtit të këtij viti pasi që ka takuar viktima të reja.
Policia e ka arrestuar pasi që e kanë identifikuar në universitetin e Lundit. Kanë thirrur tri gra që e kanë njohur. Studenti është mbrojtur se në kulturën e tij është normale të puth gratë në faqe, por nuk ka sqaruar pse u ka nuhatur në vesh.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 17:07
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari