Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Cedric
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Cedric, Posted 25 Tetor 2009, 13:29
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Re: Cedric, Posted 25 Tetor 2009, 13:30
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Re: Cedric, Posted 25 Tetor 2009, 13:40
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 16:08
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari