Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Humoristi Martin Lawrence
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Humoristi Martin Lawrence, Posted 05 Shtator 2009, 17:20
Ktu do gjeni disa nga perlat e Martin Lawrence Show dhe nga performancat te ndryshme te tij.

Serialin "Martin Lawrence Show" e kam pa njek shum ne kohen qe jepej, me erdhi keq kur e perfunduan mas 99 serive.

Asht fantastiske si Martin mund te realizojn role shum te ndryshme nga njena tjetra. Per ta ndjek ju duhet anglishtja. Have fun

Ktu lun rolin e Jerome (The international player) :-)

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Humoristi Martin Lawrence, Posted 05 Shtator 2009, 17:49
Vazhdimi i pjeses masiperme, ku Romi (Jerome) takohet me Cole dhe ngaterrohen per Pam.
Jerome kur del me Pam qan :bravo:

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Humoristi Martin Lawrence, Posted 05 Shtator 2009, 18:04
Pjest ku Martin lun Jerom jan ma te lezetshme, ktu prap nji pjes me Jerome, Jerorororooome Romi Romo :)

Romi don ti jap Gjines 600 $ borxh dhe i kerkon 1600 $ javen tjeter. Kur Gjina e pyt pse kaq shum, Romi i thot qe paret i duhen me vu edhe i dham arit tjeter, dhe i pyt ku me e vu hahahha

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Humoristi Martin Lawrence, Posted 12 Shtator 2009, 19:46
Ktu Martin me nje nga show e tij live. Ku flet per racizmin ne Shtetet e Bashkume.

We were in Africa chillin', and you brought us to this country andananananana...you made us wear clothes :-)

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Humoristi Martin Lawrence, Posted 14 Shtator 2009, 21:45
Martin flet per raportet e tij me femnat..."Throw down your waaallet, don't let us all suffferrrr" ca kam qesh ktu.


Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Re: Humoristi Martin Lawrence, Posted 25 Tetor 2009, 13:23
He is good,but no better than Cedric the Entertainer.
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Dhjetor 2022, 19:03
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari