[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Proletari Forum & Italia Forum • View topic - Humoristi Martin Lawrence

Humoristi Martin Lawrence

Le te qeshim sa me shume. Se e qeshura shton jeten

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Humoristi Martin Lawrence

Postby Kristela » 05 Sep 2009, 17:20

Ktu do gjeni disa nga perlat e Martin Lawrence Show dhe nga performancat te ndryshme te tij.

Serialin "Martin Lawrence Show" e kam pa njek shum ne kohen qe jepej, me erdhi keq kur e perfunduan mas 99 serive.

Asht fantastiske si Martin mund te realizojn role shum te ndryshme nga njena tjetra. Per ta ndjek ju duhet anglishtja. Have fun

Ktu lun rolin e Jerome (The international player) :-)

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Humoristi Martin Lawrence

Postby Kristela » 05 Sep 2009, 17:49

Vazhdimi i pjeses masiperme, ku Romi (Jerome) takohet me Cole dhe ngaterrohen per Pam.
Jerome kur del me Pam qan :bravo:

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Re: Humoristi Martin Lawrence

Postby Kristela » 05 Sep 2009, 18:04

Pjest ku Martin lun Jerom jan ma te lezetshme, ktu prap nji pjes me Jerome, Jerorororooome Romi Romo :)

Romi don ti jap Gjines 600 $ borxh dhe i kerkon 1600 $ javen tjeter. Kur Gjina e pyt pse kaq shum, Romi i thot qe paret i duhen me vu edhe i dham arit tjeter, dhe i pyt ku me e vu hahahha

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Humoristi Martin Lawrence

Postby Kristela » 12 Sep 2009, 19:46

Ktu Martin me nje nga show e tij live. Ku flet per racizmin ne Shtetet e Bashkume.

We were in Africa chillin', and you brought us to this country andananananana...you made us wear clothes :-)

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Humoristi Martin Lawrence

Postby Kristela » 14 Sep 2009, 21:45

Martin flet per raportet e tij me femnat..."Throw down your waaallet, don't let us all suffferrrr" ca kam qesh ktu.


Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Re: Humoristi Martin Lawrence

Postby Roman_XIII » 25 Oct 2009, 13:23

He is good,but no better than Cedric the Entertainer.
User avatar
Roman_XIII
Drejtues
 
Posts: 27
Joined: 03 Mar 2009, 12:58


Return to I huaj

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron