Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Cfare makinash preferojne VIP-at?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Cfare makinash preferojne VIP-at?, Posted 29 Maj 2009, 16:26
Madona preferon komoditetin e nje Maybach limouzine
Imazh

Fuoriklasi i Milanit Kakà duke drejtuar R8 e tij. :(
Imazh

Per mos me rene ne sy shume Paris Hilton ka zgjedh nje Livrea Roze per Bentley Continental te sajin :(
Imazh

Britney Spears ne bordin e nje Kabrio Mini Cooper
Imazh

Michael Schumacher ka kontribu ne realizimin e nje super performance Ferrari 430 Scuderia, veshtire me e besu qe nuk i eshte lejuar nje ekzemplar i tille per perdorim personal. I shkreti me duket se i lutet Montezomolos tja falin nje :(
Imazh

Shpirti ekologjist i aktorit Leonardo Di Caprio i fotografuar duke drejtuar nje "super te paster" Toyota Prius personale.
Imazh

Ja nje Maserati MC12 e milionerit te rrapit 50's Cent: nje mrekulli i nje prodhimi te limituar qe eshte ne gjendje qe te bej qe te sillet koka dhe dhe te shtoje te rrahurat e zemres edhe pse eshte e ndalur.
Imazh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4454
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Cfare makinash preferojne VIP-at?, Posted 29 Maj 2009, 17:19
:muah love1
Ah I Madh je I Ameshuar!
Ku i gjete gjithe keto panorama kaq te rralla per syrin tone! Te lumte se na fute ne nje momente princash qe perdorin vetura te rralla per boten. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Maj 2022, 09:23
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari