Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Filmi serial tv i preferuari nga ju?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Filmi serial tv i preferuari nga ju?, Posted 16 Maj 2009, 17:04
Une kam vetem tre :
Criminal Minds :me pelqen studimi i profileve te krimineleve me te medhenj,ndoshta e lidhur me shkollen qe bej.
NCIS : nje serial interesant ,midis komedise dhe krimit,interesant .
Cold Case:eshte dicka e bukur te kthehesh mbrapa ne histori e te mund te zgjidhesh misterin e shume vrasjeve te mbyllura ne arkiva e te pa zbuluara deri me sot.
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Filmi serial tv i preferuari nga ju?, Posted 16 Maj 2009, 18:41
Shume te bukur jane te 3 filmat qe ndjek sepse pak a shume i kam ndjekur edhe pse jo te gjitha serite por une do vecoja Criminal Minds i cili mundohet te evidentoje shkencen e kriminalistikes qe punon me teknologjite me te fundit plus qe rregjisori ka nderthur bukur rolin e njeriu ne shoqeri dhe njeriut drejtues apo dhe venjen e drejtesise ne vendin qe i takon gjithmone duke futur edhe sensibilitetin njerezor qe shpesh influencon ne punen e tyre te veshtire.

Eshte nje personazh i atij filmit i cili i ngjason pak karakterit tim po te isha be nje inspektor i tille,qe mos tju le ne dileme :mandi:

Imazh
Shemar Moore qe interpreton rolin e agjentit special Derek Morgan FBI
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Filmi serial tv i preferuari nga ju?, Posted 16 Maj 2009, 22:22
"Friends" mbetet Nr. 1 po ashtu "According to Jim" me James Belushin, tjerat spo me kujtohen se kam kohe qe sjam tu pa filma seriale, megjithse mu me pelqejn ma shum serialet humoristike.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Filmi serial tv i preferuari nga ju?, Posted 16 Maj 2009, 23:54
Friends.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 18:18
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari