Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Te rejat e fundit nga bota e celebrities
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
MTV Movie Awards 2009, Posted 07 Qershor 2009, 18:46
Pikat me kulminante ne nje nder sensacionet me te medhaja ne Shtetet e Bashkume show-in MTV Movie Awards, ku nder te tjera Eminem-it i bejne nje surprize pak te cuditshme, aktoreve te "Twilight" i japin cmime etj etj...ndjekeni me poshte.

Imazh

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Ronaldo vs Beckham, Posted 05 Korrik 2009, 16:58
Imazh

Cristiano Ronaldo 24 vjec sapo eshte shitur nga Manchester United tek Real Madrid per shumen rekord 117 milion dollare. Qe dmth ishte futbollisti me i shtrenjt dhe me i paguar mire ndonjehere.
Cristiano behet futbollisti i pare portugez i Manchester United, kur ai nenshkrun kontraten me ta, i ve si kusht te kete bluzen me nr. 28. Ky numer eshte numri i njejte qe ai kishte perdorur kur luante per Sporting ne Portugali. Simas planit atij i ishte llogaritur nr.7 qe me perpara ishte mbajtur nga David Beckham, George Best dhe Eric Cantona.

Cristiano eshte 1.85 i gjate


Imazh

David Beckham 34 vjec, ne 2004 ishte futbollisti me i paguar. Ai eshte i martuar me Victoria dhe ka 3 djem. Beckham fillon karrieren e tij si 17 vjec ne Manchester United ne 92'. Ai e le Manchester United ne 2003 per te kaluar me Real MAdrid.

David eshte 1.82 i gjate
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Wisin y Yandel, Posted 05 Korrik 2009, 17:34
Wisin y Yandel me lancimin e albumit tyre te ri "La Revolucion" ne qershor, shesin mbi 100.000 kopje vetem per 2 ditet e para.

Wisin Y Yandel Live ose En Vivo ne MTV me "Abusadora"

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cristiano Ronaldo eshte bere baba, Posted 04 Korrik 2010, 17:36
Imazh

Cristiano Ronaldo eshte bere baba.


Kete e ka pohuar (ne facebook dhe twitter) Cristiano Ronaldo sot ne oret e para te mengjesit. Ai eshte bere per here te pare babai i nje djali te vogel. E ëma identiteti i se ciles eshte sekret, ka lejuar qe femija ti kalohet ne kujdestari te plote Ronaldos.

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Maj 2022, 09:40
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari