Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Te rejat e fundit nga bota e celebrities
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Te rejat e fundit nga bota e celebrities, Posted 19 Prill 2009, 16:24
Kolegët: Robert Pattinson nuk bën dush!

Era e trupit e aktorit shqeteson kolegët e tij nen xhirimet e filmit "New Moon"

Imazh
Robert Pattinson

- I vjen nje erë e keqe, nuk bën dush. Po i cmend njerezit me te cilet punon gjate xhirimeve - thote nje burim qe punon bashke me Robert Pattinson per filmin "New Moon"
Nje burim tjeter qe ka punuar me perpara me aktorin 22 vjecar thote qe: - Era e tij e keqe e rrethon kur i afrohesh.

Nuk dihet nqs kolegët e tij te tjere nga Twilight si Kristen Stewart apo Kellan Lutz e kane vene re kete gjë. Historia vjen pasi aktori kishte folur hapur per problemet e tij me zbokthin.

- Perpara se ta dija se cfare ishte, zbokthi po me cmendte. Kisha ne plan te flija kete mbasdite por vendosa te shkund koken dhe te shoh sa zbokth kam. Eshte e frikshme.

Videoja ku ai pohon se nuk lahet dhe nuk pastron dhomen e tij etj sepse nuk i intereson.

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Nuk dua te martohem!, Posted 19 Prill 2009, 17:41
Edhe pse aktorja eshte e fejuar me Brian Austin Green, nuk ka plane per martesë.

Imazh
Megan Fox

Megan Fox 22 vjece, pohon qe nuk ka plane te martohet me te dashurin e saj Brian Austin Green 35 vjec.

- Une nuk jam tip qe martohem - thote ajo, edhe pse ka qene e fejuar qysh ne vitin 2006.
- E di qe tashi do me pyesni pse jam fejuar. Po sepse jam nje tip impulsiv, qe e dua te dashurin tim shume.

Ne fillim te ketij viti, qarkullonin thashetheme se cifti po ndahej, por ata kan luftuar per raportin e tyre duke shkuar ne terapi per cifte.
Aktori Brian Austin Green ka nje djale 6 vjec nga nje marredhenie e meperparshme, dhe Megan Fox thote qe nuk ka plane te beje femije me Brian.

Imazh
Megan Fox dhe Brian Austin Green

- Per momentin jam e fokusuar ne karrieren time, qe eshte me rendesishmja per mua. Dua te bej filma te tjere dhe te provoj dicka tjeter pervec Trasformers. Pas kesaj ndoshta do dali koha per femije.

Brian Austin Green dhe Megan Fox jane bashke qe ne vitin 2004.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Eminemi shprehet per vdekjen e mikut te tij, Posted 19 Prill 2009, 18:46
Kengetari piu droge per te perballuar vdekjen e Proof

Imazh
Eminem

Eminem tregon se iu desh 3 vjet per te arritur aty ku mund te flase lirshem per mikun Proof, i cili u qellua dhe u vra ne nje klub nate ne Detroit. Proof ishte perfolur si nder miqte me te ngushte te Eminem. Bashke ata formuan grupin D12 ne 1990.

- Femijte e tij dhe gruaja e tij. Te gjithe kishin humbur dicka, por une per nje arsye apo tjeter isha i vetmi qe ndjenja qe kisha humbur dicka me shume. Ath isha egoist, dhe kjo me beri te verber. Rashe ne depresion dhe fillova te konsumoj droge per te harruar. Sa me shume merrja droge aq me shume depresion kisha. Vetem tashi mundem te flas per vdekjen e Proof dhe vetem tani nuk qaj kur mendoj per të. Ai ishte gjithcka, per mua por edhe per D12 - tregon kengetari 36 vjec.

Bashke me trishtimin e tij, ai luftonte per te ndaluar edhe drogen. Ne ate periudhe s'isha aspak gati ta le drogen, dhe nuk e shihsha se kisha nje problem. U semura me shume nga droga, dhe me fund vendosa te marr nje vendim dhe ta lë, po ashtu mora dhe rolin si producent. Pashe qe skisha nevoj te isha ne qender te vemendjes gjithe kohes, edhe pse tani gezohem shume qe po del albumi im i ri.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Nadja Benaissa ne burg, Posted 19 Prill 2009, 19:26
Gazeta gjermane "Bild" shkruan se kengetarja e grupit te famshem gjerman "No Angels" Nadja Benaissa eshte nen arrest.

Imazh
Nadja Benaissa

Kengetarja u arrestua te shtunen per kryerje marredhenie seksuale pa mbrojtje me disa meshkuj, edhe pse ajo e din qe eshte e infektuar me HIV.

Ajo u arrestua pasi nje nga meshkujt mendon se eshte infektuar me HIV pasi kishte kryer marredhenie me kengetaren, ai kishte provuar ta kontaktonte kengetaren perpara se ta padiste, por ajo nuk ishte bere e gjalle.

Mashkulli 37 vjecar tregon qe ai u njoh me Nadjen ne 2004-shin, pasi u takuam raporti u zhvillua ne me shume derisa ne fjetem bashke. Ne fillim me mbrojtje por pas disa kohesh, pa mbrojtje. Atehere as nuk e coja ndermend, un sapo isha kontrolluar per HIV dhe kisha dal negativ, pasi pyeta Nadjen, ajo me tha e bindur qe sigurisht qe nuk kishte HIV.

Mas disa javesh ata u ndane, dhe mediat ne ate kohe bene te qarte qe ajo ishte HIV pozitive. Un u shokova thote mashkulli 37 vjecar, dhe e telefonova dhe e pyeta nese ishte e vertete, ajo me tha pa hezitim qe po. Dhe nqs ishte edhe ai infektuar me HIV, me siguri ishte infektuar nga ajo.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Aniston eshte gati per fekondim artificial me David Schwimmer

Imazh
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston 40 vjece, zbulon se nqs ben femije me fekondim artificial, do te ndodhe me materialin gjenetik te David Schwimmer.

David Schwimmer ka luajtur rolin e Ross tek seriali "Friends". Jennifer eshte duke luajtur per momentin filmin "The Baster" qe ben fjale per nje grua 40 vjece qe don te beje femije me fekondim artificial.

Imazh
David Schwimmer

Jennifer i ka thene te gjitheve ne film qe filmi duhet te reklamohet si historia e jetes se saj, po ashtu thote qe David Schwimmer eshte topkandidati i saj, sepse ai eshte i embel, inteligjent dhe me floke.

Te dy protagonistet e filmit "Friends" kane pase femije bashke ne seri. Nje burim thote qe ata kane rene dakord qe ath, qe te krijojne familje bashke ne realitet.
Jennifer verteton qe ajo me David Schwimmer qe ath, kane rene dakord qe nqs te dy jane beqare kur te mbushin 40 vjet, ata do te krijojne familje bashke.

David Schwimmer eshte 42 vjec dhe beqar.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Pink do martohet perseri me Carey Hart, Posted 20 Prill 2009, 22:08
Cifti pelqejne aq shume njeri tjetrin saqe, do te martohen edhe nje here.

Imazh
Pink

Pink 29 vjec, dhe Carey Hart 33 vjec u ndane ne fillim te vitit 2008 mbas 2 vitesh martese. Mbas Krishtlindjeve ata u bashkuan perseri dhe tashi planifikojne te martohen. Martesen do ta bejne ne verë afer shtepise se tyre ne Malibu duke perenduar dielli, ata do te mbajne nje feste te vogel per familjen dhe miqte e tyre.

Imazh
Carey Hart

Ata u ndane sepse te dy ishin shume te zene me karrieren e tyre, por kurre nuk ndaluan se dashuri njeri tjetrin. Gjithmone kane qene te lidhur fort por ne nje moment kishin nevoje te benin nje pauze qe te verenin se me te vertete kishin deshire te rrinin bashke.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Pattinson i shkakton probleme Kristen Stewart, Posted 21 Prill 2009, 20:58
I dashuri i Kristen Stewart eshte xheloz, se mendon se Kristen Stewart ka lidhje te fshehte me Robert Pattinson

Imazh
Kristen Stewart

Thashethemet vijne nga Vancouver, Canada aty ku po xhirohet filmi i ri "New Moon", dhe thone qe Kristen Stewart 19 vjece, ka nje lidhje te fshehte me Pattinson 22 vjec, dhe kete pasiguri aktori Michael Angarano, i dashuri i Kristen s'mund ta perballojë.

Michael eshte shume i pasigurte per Kristen, per kete arsye ai po mundohet te qendroje sa me shume te jete e mundur ne Vancouver prane Kristen.
Robert Pattinson, nuk perpiqet te kundershtoje po keto thashetheme, ai ben gjithcka qe te shihet ne shoqerine e Kristen Stewart duke u perpjekur qe te prishi thashethemet qe jane hapur per te sikur gjoja ai paska lidhje te fshehte me Nikki Read.

Imazh
Michael Angarano
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4571
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Ndahen Sean Penn dhe Robin Wright, Posted 01 Maj 2009, 00:26
Ndahen Sean Penn dhe Robin Wright

Imazh

Aktori Sean Penn, qe dy muaj me pare fitoi nje cmim Oscar per interpretimin ne filmin “Milk”, eshte ndare nga bashkeshortja, aktorja Robin Wright Penn.
Aktori Sean Penn, qe dy muaj me pare fitoi nje cmim Oscar per interpretimin ne filmin “Milk”, eshte ndare nga bashkeshortja, aktorja Robin Wright Penn.
Cifti, i martuar ne vitin 1996, kane dy vajza adoleshente, Dylan dhe Hopper, respektivisht 17 dhe 15 vjec. Qe prej dy vjetesh ishte perfolur divorci i aktoreve, por ata i kishin terhequr dokumentat e divorcit, me shpresen e nje pajtimi te mundshem.
Lajmi i ndarjes se ciftit eshte publikuar nga “Los Angeles Times”. Sipas disa revistave te thashethemeve, tradhtia e aktorit me dy femra ruse ka qene shkak per nisjen e problemeve mes tij dhe Robin.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Te rejat e fundit nga bota e celebrities, Posted 01 Maj 2009, 22:42
Imazh

Mel Gibson, 53 vjec shfaqet me te dashuren e tij rusen Oksana Grigorieva, 30 vjece ne Los Angeles ne premieren e X-men Origins: Wolverine.

Miqte e tij shpresonin qe te bashkohet me ish te shoqen e tij Robyn Gibson me te cilen ka qene 28 vjet i martuar. Edhe pse cifti ishin larguar nga njeri tjetri qysh ne vitin 2006 pasi Mel Gibson u kap duke ecur me makine nen ndikimin e alkolit dhe ne ate situate tha disa gjera te shemtuara mbi cifutet. Mel Gibson takohet me Oksanen ne Costa Rica perpara se Robyn Gibson kerkon divorc.

Oksana ka qene e lidhur me Timothy Dalton, me te cilin ka nje djale qe quhet Alexander.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Fragment nga filmi "New Moon", Posted 07 Qershor 2009, 18:34
Pjesa e dyte e shumepritur e filmit te vampirave "Twilight" vjen ne 2009 me titullin "New Moon".

Ketu mund te shihni fragmentin prezantues nga "New Moon"

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 17:58
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari