Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Rusja, që shkatërroi 28 vitet e martesës së Gibson
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4571
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Rusja, që shkatërroi 28 vitet e martesës së Gibson


Oksana Pochepa
Mel Gibson dhe gruaja e divorcuar

Imazh


Një këngëtare popi, nga ato ruset që të heqin mendjen, është vajza misterioze që shkatërroi martesën 28-vjeçare të aktorit Mel Gibson. Ajo quhet Oksana Pochepa, është 24 vjeç dhe siguron se dashuria që ka për aktorin 53-vjeçar, "është e fortë dhe jetëgjatë".
Mel, aktori amerikan, që njihet mirë edhe në Shqipëri, u njoh me vajzën vitin e kaluar, ndërsa të dy bënin sërf. Oksana është një këngëtare e njohur në vendin e vet, madje ajo ka bërë një këngë hit për shkollarët, që kur ka qenë 13 vjeç.
"Ne jemi njerëz të ndryshëm, por Mel është një burrë bujar dhe është i qartë për atë që do. Unë, gjithashtu, e di me saktësi çfarë po bëj", - thotë Oksana
Këngëtarja, e cila është edhe modele, pohoi se e ka vizituar Melin gjatë xhirimeve të një filmi në Boston, qysh verën e shkuar. Por, ajo shton: "Nuk do të doja të jepja më shumë hollësi në këtë moment".
Në Hollivud kishte muaj që ishte hapur fjala se zoti Gibson po linte gruan, me të cilën jetoi 28 vjet, për një "muzikante ruse me emrin Oksana".
Disa media ishin ngatërruar keqas, duke aluduar se bëhej fjalë për një lidhje me pianistin e famshëm rus Oksana Kolesnikova. Vetë Kolesnikova, 31 vjeç, një natë para se të zbulohej Oksana e vërtetë, (ajo dha intervistë për "The Sun") tha: "Nuk ia kam idenë se si është bërë kjo ngatërresë. Ndihem vërtet keq. I vetmi shpjegim mund të jetë, ngaqë emri Oksana është shumë i përhapur në Rusi".
E, megjithatë, disa burime tabloidesh në SHBA, thanë pardje se mund të ketë më shumë se një femër në këtë histori të ngatërruar të Melit. Sipas tyre, vajza që ka qenë në xhirimet e filmit në Boston, nuk është Oksana që duket në fotot e publikuara nga "The Sun". Të tjerë thonë që bukuroshja ruse, nuk ka të bëjë fare me Melin.
Mel Gibson është baba i plot 7 fëmijëve dhe divorci parashikohet t'i kushtojë një thesar të vërtetë: rreth 640 milionë paund.
Shekulli
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 19:17
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari