Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!, Posted 30 Janar 2009, 00:01
Kush jane ata? Sa fitojne? Shiko listen e yjeve te rinj qe kane te ardhurat me te larta vjetore.

Imazh

Justin Timberlake 27 vjec, fiton 41 milion dollare. Kengetari fitoi mire ne turnene e tij te fundit, ku 2 milion fansa erdhen ta shohin. Po ashtu kengetari ka dhe kontrate me Pepsin ku prej te ciles vjen nje pjese e mire e parave.

Imazh

Beyonce Knowles 27 vjec, fiton 75 milion dollare. Kengetarja ka filluar te fitoje para te mira qysh se la grupin Destiny's Child, per te filluar nje karriere solo. Pervec kesaj ajo ka dhe kontrata me L'Oreal dhe American Express, ku ajo fiton rreth 9 milion dollare.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!, Posted 30 Janar 2009, 00:14
Imazh

Kobe Bryant 30 vjec, fiton 36,5 milion dollare. Basketbollisti ka kontrata dhe me Nike, Coca-Cola, Sony dhe VitaminWater.

Imazh

Keira Knightley 23 vjece, fiton 30 milion dollare. Ajo ishte nder aktoret e pakta qe fitoi para te mira me 3 serite e filmit "Piratet e Karaibeve". Ajo ka kontrate dhe me parfumin nga Chanel Coco Mademoiselles.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!, Posted 30 Janar 2009, 00:31
Imazh

Miley Cyrus 16 vjece, fiton 23, 5 milion dollare. Roli i saj si Hannah Montana ne serialin e Disney me te njejtin emer, e beri ate nje adoleshente shume te pasur. Seriali e ka bere ate te njohur si kengetare po ashtu. Vitin e kaluar nxorri albumin e saj te pare me titullin "Breakout".

Imazh

HIllary Duff 21 vjece, fiton 5 milion dollare. Vitin e kaluar ne prill hodhi ne treg albumin "Dignity" i cili arriti menjehere vendin e dyte ne toplistat amerikane. Ajo ka dhe koleksionin e saj te rrobave "Her Stuff by HIllary Duff".
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!, Posted 31 Janar 2009, 00:02
Imazh

Emma Watson 18 vjece, 5,2 milion dollare. Ne tre filmat e fundit Harry Potter Emma-s i eshte rritur rroga me nga 3 milion dollare per film.

Imazh

Zac Efron 21 vjec, 5,4 milion dollare. Ylli i High School Musical ka sukses te madh si loverboy i vajzave adoleshente. Po ashtu ka fituar sukses me filmin "Hairspray".

Imazh

Katherine Heigl 30 vjece, 5 milion dollare. Ka marre pjese ne filma si Knocked Up dhe 27 weddings.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Yjet e rinj: Kaq fitojne ata!, Posted 31 Janar 2009, 00:18
Imazh

Mary-Kate & Ashley Olsen 22 vjece, 14 milion dollare. Binjake jane pronare te firmes Dualstar, qe krahas Disney eshte perandori produktesh per te rinj. Po ashtu kane dhe koleksionin e rrobave Elizabeth & James qe shiten ne dyqane me presticioze. Krahas kesaj kane edhe karrieren si aktore.

Imazh

Daniel Radcliffe 19 vjec, 23,5 milion dollare. Aktori i ri ka krijuar sukses me rolin e Harry Potter, i cili eshte filmatizimi i librave te nje magjistarit te ri.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 19:03
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari