Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
AMANETI I MAJKELL XHEKSON
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4571
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
AMANETI I MAJKELL XHEKSON, Posted 26 Shkurt 2009, 00:25
Michael Jackson “ndjen se fundi ёshtё afёr”
Imazh
Michael Jackson “ndjen se fundi ёshtё afёr” dhe ka kërkuar nga motra e tij Janet tё rritë fёmijёt e tij kur ai tё vdesë, shkruajnë mediat amerikane.
Krijuesi i hitit “Thriller”, i cili sё fundi u raportua se vuan nga njё sёmundje vdekjeprurëse, ёshtё i bindur se nuk do tё mbijetojë pёr tё parë tre fёmijёt e tij tё rriten.
“Michael ndjen se fundi ёshtё afër. Ai ёshtё i tmerruar se nëse vdes, fёmijёt e tij do tё pёrfundojnё me prindërit e tij tё moshuar ose vёllezёrit e tij. Ai e din se Janet do t’u jepte fёmijёve dashurinë e nёnёs dhe do tё kujdeset qё ata tё rriten larg nga vëmendja e paparacёve”, thotë njё burim pёr National Enquirer.
Jackson, 50-vjeçar, ёshtё baba i Prince Michael, 12-vjeçar, dhe Paris, 10-vjeçare, qё tё dy tё lindur nga ish-gruaja e tij Debbie Rowe. Gjashtëvjeçari Prince Michael II ishte adoptuar nё vitin 2002
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: AMANETI I MAJKELL XHEKSON, Posted 23 Maj 2009, 18:07
Se kam degjuar kete lajm.sikur te kish qendruar sic ishte zezak do vazhdonte te ish kolosal.Ka kenge te mrekullueshme.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 18:27
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari