Faqe 1 prej 1

Skandalet e VIPAVE

PostPostuar: 05 Dhjetor 2009, 17:22
nga ksanthi
Zhorxh Maikell foli hapur per perdorimin e lendeve narkotike dhe per shume lidhje qe ben kryesisht me meshkuj te panjohur.Kengetari i njohur vertetoi se u arrestua per mbajtje kokaine vjet ne tualetet publike ne hampstead health.Ai tha ne gazeten guardian se nga 25 cigare mariuhanas tani pin vetem 8.
Kjo eshte menyra e jeteses qe i pelqen .Tha se eshte me mire te shkoje ne tualetet publike per te bere sex te shpejte sesa ne bare qe i merren mendte nga ilacet ectasy dhe pijet alkolike.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari