Fansat e very important people do kene gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te tyre
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Skandalet e VIPAVE
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Skandalet e VIPAVE, Posted 05 Dhjetor 2009, 17:22
Zhorxh Maikell foli hapur per perdorimin e lendeve narkotike dhe per shume lidhje qe ben kryesisht me meshkuj te panjohur.Kengetari i njohur vertetoi se u arrestua per mbajtje kokaine vjet ne tualetet publike ne hampstead health.Ai tha ne gazeten guardian se nga 25 cigare mariuhanas tani pin vetem 8.
Kjo eshte menyra e jeteses qe i pelqen .Tha se eshte me mire te shkoje ne tualetet publike per te bere sex te shpejte sesa ne bare qe i merren mendte nga ilacet ectasy dhe pijet alkolike.
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 17 Prill 2021, 02:07
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari