Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Atyne qe ju pelqejne kater stinet
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 16:01
...dhe atyne qe ju pelqejn cartanat :) (filmat vizatimore) urdhnoni nji mnyre origjinale dhe shume e bukur per ti shiju. Shkoni ne YouTube dhe vendosni 'sand vivaldi'.

Shikim te kandshem.
Degjim te kandshem gjithashtu ;)
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1014
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 16:44

Mos e kishe fjalen per kete?...shume e bukur eshte kjo
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 17:19
Po per kte e kisha fjalen. Dhe nqs mundesh me i vu edhe ato tri t'jerat t'lutem, se une s'di me i vu.
Ta paça borxh :)
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1014
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 17:25
kokërrmeli shkroi:Po per kte e kisha fjalen. Dhe nqs mundesh me i vu edhe ato tri t'jerat t'lutem, se une s'di me i vu.
Ta paça borxh :)

Shume thjesht merr linkun e videos pastaj shtype butonin youtube dhe del video vete
Ose postoji linket dhe pastaj ta bej une modifikimin dhe beji edit ti dhe shikoji si do e bej une.
Shpresoj te me kesh kuptuar se me duket e bera nje cike lemsh :mandi:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 18:02
Vera (nqs funksionon)

Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 18:05
Vjeshta
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 13 Korrik 2009, 18:09
DimniDemeli brina s'ka :)
:flm
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: Atyne qe ju pelqejne kater stinet, Posted 14 Korrik 2009, 16:30
I kam pas pare keto ne youtube dhe me terheqin shume .
Shume kreative dhe interesante !
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 21 Nëntor 2019, 01:16
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari