Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 15 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON, Posted 27 Qershor 2009, 18:21
Botes i humbi nje yll i paarritshem. Edhe pse asht shum e trishtushme per ne, ai duke nderru jete ka gjet nje vend ma te mire.
Duke jetu ne ket bote ai ka vujt shum, dhe njerez te pamoralshem arriten ti vejne njollen e pedofilit qe un nuk e besoj, por ishte thjesht nje mjet fitimi per akuzuesit.

Do te na mungosh gjithmon Michael, shpirti te pushoft ne parajse.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON, Posted 03 Korrik 2009, 18:15
Videoja e fundit qe sjell per here te fundit mitin duke kenduar dhe kercyer Majkell Xheksonin ne provat qe po pergatiste per koncertin e planifikuar.
Video eshte e dates 23 Qershor 2009 ose 2dite perpara vdekjes dhe Majkell tregon nje situate te mire shendetsore.


:zemer :zemer


Funerali i Majkell Xheksonit
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON, Posted 08 Korrik 2009, 20:38
Nje video nga CNN qe shfaq fantazmen e Majkell Xheksonit :vertet?:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON, Posted 24 Gusht 2009, 00:58
Varrimi i yllit të muzikës pop Majkëll Xhekson nuk do të bëhet në 29 gusht, në ditëlindjen e tij të 51-të, por në 3 shtator, ka njoftuar zëdhënësi i familjes Xhekson.

Në njoftimin e shkurtër nuk janë dhënë arsyet e shtyrjes së datës së varrimit, transmetojnë agjencitë.

Bëhet e ditur se Xhekson do të varroset në varrezat Forest Loun, në paralagjen e Los Anxhelesit, në praninë e familjes më të ngushtë me miqve më të afërt.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: VDIQ MBRETI I POPIT - MAJKELL XHEKSON, Posted 24 Gusht 2009, 08:55
Akoma nuk e varrosen kete? :(
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 15 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Korrik 2021, 03:01
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari