Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 49 postime · Faqe 1 prej 5 · 1, 2, 3, 4, 5
Muzike ne zhanre te ndryshme
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 16 Shkurt 2009, 23:58
Po ju prezantoj me nje nga kangtaret me te preferume te mija "Rihanna", talent origjinal.

Justin Timberlake e lun bukur rolin e lover-it rebel me tatuazh, me dush ne mes te shkretetires :bravo:

Rehab

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 18:28
Akon ft Jayko - Manana (Spanish Version)

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 18:49
M.O.P - Cold as Ice

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 18:58
Grupi nordik qe mori fame me kangen ne vijim:

Madcon - Beggin'

Beggin, beggin you, put your loving hand out baby...

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 19:04
P. Diddy ft .Usher - I need a girl part I

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 19:12
Akon ft Dj Khaled - We takin' over

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 01 Mars 2009, 19:43
Busta Rhymes ft. Mariah Carey - I know what you want

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 02 Mars 2009, 00:16
Ju prezantoj crazy Pink me So what :engjell

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 02 Mars 2009, 00:27
Katy Perry - I kissed a girl
Lady Gaga - Just dance
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 03 Prill 2009, 22:15
Ray J. - What I need

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 49 postime · Faqe 1 prej 5 · 1, 2, 3, 4, 5
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Gusht 2021, 04:51
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari