Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 49 postime · Faqe 5 prej 5 · 1, 2, 3, 4, 5
Muzike ne zhanre te ndryshme
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 13 Qershor 2010, 18:18
Kang e amel, edhe pse titullin e ka pak te ashper, por ky kangtari kur e knon duket sikur se ka seriozisht kur thot, I'm only gonna break your heart...

Break your heart - Taio Cruz ft Ludacris

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 13 Qershor 2010, 18:22
Kang taman per stinen e verës...

Edward Meyer ft Alicia - Stereo love

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 13 Qershor 2010, 18:48
Nji kangtare me za te fuqishem, me pelqen.

AnneMarie Eifeld - Animal Instinct

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 13 Qershor 2010, 19:52
Shum ritmike...
Rihanna - Rude boy

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 02 Korrik 2010, 21:24
Lady Gaga qe njihet per videot e saj kontroversiale, vjen me nji kenge dhe video te re.

Videon mund ta vleresoni vet, kurse per kangen asht e arrire, ashtu si edhe vet Lady Gaga qe asht ne nivel te nalt si kangtare.

Lady Gaga - Alejandro

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 02 Korrik 2010, 21:44
Lady Gaga ft Beyoncé - Telephone

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 02 Korrik 2010, 21:57
Nji kang e fuqishme, Lady Gaga si gjithmon shum ekstravagante dhe e cuditshme.

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 09 Korrik 2010, 12:29
Katy Perry ft Snoop Dogg - California Girls

Videoklipin si bote perrallash...

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Muzike ne zhanre te ndryshme, Posted 13 Korrik 2010, 11:45
Nji kang daneze shum ritmike e filmuar ne rruget e Kopenhagenit...

Sys Bjerre - Alle mine veninder (te gjitha shoqet e mia)

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 49 postime · Faqe 5 prej 5 · 1, 2, 3, 4, 5
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Korrik 2021, 04:06
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari