Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
FEMRAT VIP-A NE POLITIKE NE SHQIPERI
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4552
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
FEMRAT VIP-A NE POLITIKE NE SHQIPERI, Posted 29 Qershor 2009, 12:15
FEMRA VIP NE POLITIKE


FEMRA NE PD


- JOZEFINA TOPALLI - KRYETARE E KUVENDIT POPULLORE
Imazh

- RAJMONDA BULKU - AKTORE
Imazh

- MAJLINDA BREGU
Imazh

- ERLA MEHILLI - SHEFE E SHTYPIT TE PD-ES
Imazh

- JORIDA TABAKU - ZEVENDES - MINISTRE E INTEGRIMIT...
Imazh
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4552
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
FEMRAT VIP-A NE POLITIKE NE SHQIPERI, Posted 29 Qershor 2009, 13:51
FEMRA POLITIKANE NE PS


ARTA DADE - KANDIDATE E PS

Imazh

- LUIZA XHUVANI AKTORE - KANDIDATE E PS

Imazh


- MIMI KODHELI

Imazh


- Olta Xhaçka E SHOQERISE CIVILE - TASHME KANDIDATE E PS

Imazh


- ERISA XHIXHO - KANDIDATE E LSI

Imazh
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: FEMRAT VIP-A NE POLITIKE NE SHQIPERI, Posted 29 Qershor 2009, 21:34
Me pelqen kur femrat merren me politike.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 02 Dhjetor 2020, 10:41
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari