Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Do shkoni te votoni?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 609
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Do shkoni te votoni?, Posted 26 Qershor 2009, 21:47
Kjo pyetje ju drejtohet me shume antareve qe jane jashte shtetit .Besoni se me voten tone do ndryshojme dicka?Personalisht nuk do shkoj .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Do shkoni te votoni?, Posted 26 Qershor 2009, 21:50
Do kishte ken mire me shku me votu, por jo te gjithe i kan mundesite.

Patjeter qe ban diference me voten tande. Per vedi jam pro votimit.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Do shkoni te votoni?, Posted 26 Qershor 2009, 21:54
Ne qofte se kemi nder mend te kthehemi nje dite ne Shqiperi e kemi per detyre qe te shkojme dhe te votojme mirepo kurbeti na ka vene litarin ne fyt me punen dhe ekonomine keshtu qe jo te gjithe kemi mundesine te jemi atje ate dite.
Por po te kisha mundesi do votoja se sben.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Do shkoni te votoni?, Posted 26 Qershor 2009, 22:34
Mendoj se vota eshte nje detyre dhe nje pergjegjesi, qe i takon gjithsecilit. Ne mos per respektin ndaj vetes dhe ndaj momentit kur je nje pjese e nje vendimi te rendesishem per vendin, duhet votuar per respekt te atyre qe kane sakrifikuar jeten per voten e lire dhe per kujtim te atyre qe kane qene te privuar nga kjo e drejte e ligjshme, nisur nga absurditetet dhe cmendurite e koherave.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 02:26
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari