Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Po nuk me votove?!! "Te dalte kanceri mu ne gryke"!!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Politika Shqiptare

Mos harro nqs ju njeres qe jni ne zone e ketij zoteris dhe nqs nuk votoni per kete dihet se ..........(ua ka thene ne fjalim ne studio)


Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Kjo tregon qe sherbimi sanitar nuk funksionon ne Shqiperi, sepse le rrugeve njerez me semundje psiqike si puna e ketij qe ka marre guximin dhe te prezantohet si kandidat per deputet :)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kur e ndegjon te cohen leshrat e kokes perpjete dhe duke e pare mimiken e tij ne castin qe leshon ate rrufe elektoratit menjehere stepesh dhe i them vetes:
Nuk e vlen te levizesh as nje fije nervash. Por kanceri i rafte ketij kandidatit sic i ka ra dhe jo elektoratit.
Me kete shprehje nuk ka sesi merre as edhe nje vote as edhe te familja e tij. A e mendon fundin e kesaj rrufeje kanceroze qe ja deshiron popullit te zones tij?
Po ti shikojme ne pergjithesi pak me kujdes si ne Shqiperi dhe jashte saj versulen nje turme psikopatesh ne krye te qeverive, presidences, neper parlamente. Kemi shembuj sa te duash ne Shqiperi si dhe i vejme re kur vijne parlamentare europiane apo te shteteve perendimor apo kryetar qeverish e kryetar presidentesh sesi jane sikur kane dale prej cmendinave, te pakrehur, te parruar, te pahekurosur rrobat, s'dijne te ecin, ecin sikur jane te shembur nen to.....sendet.....
Mandej kur flasin; se cte degjojne veshet or byrazera! ca britma arixhinjesh pyjesh, kur qeshin sesi u ''ndrisin'' dhembet e shtrembta a thua se hajne hekura a bakala. Eh medet se kush na udheheqe ne popullin e mjere!!!!!!!!
Veni re neper mitingje duke mbajte fjalim dhe papritur sesi hidhen duke kercyer neper podiume sikur te jene te droguar me frazen gjoja se jane per ndryshim. Absolutisht shumica nenkupton te ndryshoji jo Shqiperia por karriket.
Pallavrat e kandidatve dhe liderve eshte vetem ulerima per karrike............... :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 609
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
:) :) :) :) Si u katandisem te dalin keta njerez te na detyrojne ti votojme dhe si dhurate te na japin kancerin te paketuar. :)
ky padyshim eshte mangut .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 73
Antarësuar: 24 Shkurt 2009, 23:30
KYJO VIDEO OSHT E VJETER ENE S`KA T`BOJ FARE ME ZGJEDHJET QE PO AFROHEN DHE ME FUSHATEN QE PO ZHVILLOHET, PASI KY TIPI M`DUKET SE KA QEN KANDIDAT PER KRYETAR KOMUNE "nga sa mbaj mend une". MASANEJ KJO NUK OSHT HIC ASIGJO PLAKO. SHQIPTARET JAN VRA ENE JAN RRAF ME NJONI-TJETRIN GJITHMON NEPER ZGJEDHJE KETO 17 VJETET E FUNDIT.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 03:21
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari