Dedikuar poltikes dhe mjeteve te komunikimit te mases shqiptare ne menyre qe te japim mendimin tone ne lidhje me mbarevatjen e jetes poltike shqiptare. Te japim apo krijojme nje ide te re poltike qe revolucionon aktualitetin.Miresevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
A ESHTE E VERTETE??
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 05 Shtator 2009, 19:37
A ESHTE E VERTETE??, Posted 04 Tetor 2009, 11:20
Nga muaji gusht isha ne piken turistike te dajtit me nje mikun tim ish kolonel F.A.SH (Forcat e Armatosura Shqiptare Rastesisht pame nje cift aviones F.14 ngela i habitur .Miku im ma ktheu;mos u habit fare ,jane patrulla qe kontrollojne ajrin shqiptar te forcave ajrore tona.
Me habiti ky fakt ,por edhe me lumturoi njekohesisht.Do te doja te ishte ashtu.
Kush ka informacione le ti postoje
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 609
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: A ESHTE E VERTETE??, Posted 04 Tetor 2009, 18:24
Personalisht skam info se nuk kam asnje mik kolonel fatkeqesisht .Dua te di pse e kontrollojne ajrin shqiptar?
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 05 Shtator 2009, 19:37
Re: A ESHTE E VERTETE??, Posted 04 Tetor 2009, 19:59
Jane avionet qe rrine ne gadishmeri per mbrojtjen e hapesirave ajrore.Keshtu quhen.Jane ne sherbim non stop d.m.th me pak fjale ne gadishmeri.eccc :yes:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: A ESHTE E VERTETE??, Posted 04 Tetor 2009, 21:31
Duhet te kontrollojne. I kane edhe vendet e tjera.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 4 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2020, 03:43
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari