Portretizimi i arteve nepermjet piktures,skultures ,qeramike,pocelan,druri,ar,argjent etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Adelina Smajli - 5 mije euro per nje nate....
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Adelina Smajli - 5 mije euro per nje nate...., Posted 16 Prill 2009, 08:35
Adelina Ismajli, për një natë 5 000 euro?

Imazh ImazhImazh
Adelina Ismajli është paguar 5 000 euro për të kënduar në një lokal në Durrës. Kështu u tha dikur… “Rio”, lokali i cili kryesisht frekuentohet nga personalitete të njohura në Shqipëri, ka angazhuar këngëtaren për një shumë të madhe parash. Po sa e vërtetë është kjo? Thuhet se shifra prej 5 000 eurosh është bërë publike nga vetë Adelina për reklamë vetes, pasi nga lokali asgjë nuk konfirmohet. Burime të brendshme flasin për një shifër rreth 2 000 euro, ndërsa shtojnë se shuma tjetër mund të jetë shtuar nga vetë Adelina. Kjo, lidhur me faktin që, nëse dikush do t i bëjë ofertë këngëtares me hire, duhet ta masë mirë xhepin.
Duke qenë se mungoi për një kohë të gjatë në skenën e muzikës, Adelina Ismajli po bën një fushatë aktive vetëmenaxhimi. Ka paralajmëruar për duete angleze e franceze, ndërkohë që thotë se është duke menduar të realizojë një këngë dhe videoklip të ri. Pavarësisht deklarimeve, asgjë nuk po thotë më shumë se sa 3-4 fjali. Megjithatë, të rrimë si të duam e të flasim drejt: Adelina njihet si një këngëtare me zë të veçantë dhe njëra ndër këngëtaret që nuk është alergjike për të kënduarit live . Po ashtu, njihet edhe për duetet e saj që, sipas klikimeve në youtube, dolën më të kërkuarat. Dueti i fundit ishte me Visar Rexhepin dhe këngën “Kontrast”.

Ky lajm është publikuar: 26/03/2009
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 18 Maj 2021, 00:15
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari