Faqe 1 prej 1

A duhet nje skulpture Shqiponja gjigande ne mes te qyteteve

PostPostuar: 01 Janar 2010, 16:25
nga Laert
Imazh


Une kam enderuar dhe enderoj te shoh ne cdo qytet dhe ne dokumentat shqiptare simbolin e races tone - Shqiponjen.
A keni mendim tjeter apo si....?
U befte endra e mire nje realitet!

Re: A duhet nje skulpture Shqiponja gjigande ne mes te qyteteve

PostPostuar: 03 Janar 2010, 14:24
nga HEN-RI
Pse jo ..shum mendim i mire,por qe do te ishte e goditur ne dy vende..Ne aeroportin e Tiranes dhe ne portin e Durresit....

A duhet nje skulpture Shqiponja gjigande ne mes te qyteteve

PostPostuar: 06 Janar 2010, 18:48
nga Laert
Falimnderit Henri, qe je prononcuar.
Shqiperia esht foleja e SHQIPONJAVE, prandaj esht jp skulpture qejfit, por nje domosdoshmeri, sikurse oksigjeni per njeriun.
Pa ket skulpture nuk ka kuptim imazhi i relievit dhe historise shqiptare qysh ne lindjen e saj. :flm :flm

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari