Faqe 1 prej 1

MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR

PostPostuar: 06 Nëntor 2009, 01:41
nga Laert
Imazh
MISS GLOBE INTERNACIONAL 2009 NE SHQIPERI ME PJESMARRJE PREJ 58 VENDEVE - U MBAJTE PREJ 15 TETOR DERI ME 1 NENTOR 2009 NE SHQIPERI DHE NE KOSOVE

CMIMET

3.VENDIN E TRETE

KOSOVA - MORI VETEM DHURATA TE CMUARA


2.VENDIN E DYTE

POLONIA - MORI VETEM DHURATA TE CMUARA

1. VENDIN E PARE -KURORA DHE 20 MIJE EURO

ALGJERIA


SHENIM: U CAKTUA NGA KOMITETI I MISS GLOBIT QE EDHE 5 VJETE DO TE MBAHEN MISS GLOBI NE SHQIPERI

MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR

PostPostuar: 06 Nëntor 2009, 01:46
nga Laert
MISS SHQIPERIA 2009 - ERTEMIONA MEJDANI 19 VJECE----- MISS ALGJERIA Samah Gahfaz - FITUESE E MISS GLOBIT 2009
ImazhImazh

MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR

PostPostuar: 06 Nëntor 2009, 01:59
nga Laert
MISS GLOBE 2009 POLONIA - CMIMI I DYTE-Monika Lewczuk --- KosovA 2009 - Arbnora Ademi, 20 VJECE CMIMI I TRETE
ImazhImazh

Re: MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR

PostPostuar: 06 Nëntor 2009, 16:27
nga Megi
................

MISS GLOBE - BOTA 2009 NE SHQIPERI 15 TETOR - 1 NENTOR

PostPostuar: 06 Nëntor 2009, 18:59
nga Laert
Megi!

Sipas nje pjestarit shqiptar- kengtar i ri (nuk ja di emrin) qe ishte i stafit te Miss Globit me befasoi kur kjo Mis Globi 2009 ne Shqiperi e mesoi per gjysem oret kengen e ''Hymnit kombetar'' natyrisht ne gjuhen shqipe. Dhe kjo e kendoi para publikut shqipatr dhe te huaj. Kjo ka qene nje nga surprizat qe ne shqiptaret nuk duhet ta anashkalojme sepse na ka nderuar shume me nje nga kenget e kombit tone me te cilen identifikohemi ne gjithe boten si shqiptar.
Une i them kesaj Miss-it nga Guinea: Faleminderit dhe Pac bekimin e Zotit dhe te popullit shqiptar!
Imazh

Miss Globe Nigeria 2009 - Ruth Agbo

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari